ما مدیون هواداران استقلال بودیم، مدیون قهرمانی های وجودی آنها بودیم

سرپرست تیم فوتبال استقلال بیست و یکمین دوره لیگ برتر را به هواداران این تیم تبریک گفت.

بیژن طاهری با اعلام دومین پیروزی مقابل استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر و قهرمانی آبی ها خاطرنشان کرد: دیدار مقابل فولاد بسیار مهم بود. سال و فصل مهمی را سپری کردیم و خدا را شکر بابت زحماتمان و استقلال بعد از 9 سال قهرمان لیگ شد. ما این قهرمانی را مدیون هواداران هستیم، هوادارانی که در آن سال ها خون خود را از دست داده بودند.

وی با اشاره به شادی بازیکنان در رختکن و هواپیما گفت: شادی بازیکنان در رختکن به دلیل پیروزی مقابل فولاد است. داخل هواپیما وقتی فهمیدیم پرسپولیس مقابل سپاهان شکست خورده و استقلال قهرمان شده، خوشحالی دو چندان شد. تلاش اصلی را مصطفی آجورلو به عنوان نفر اول مدیریت باشگاه و فرهاد مجیدی نفر اول کادر فنی انجام دادند. خسته نباشید به زوج خود بگویید که فشار زیادی را تحمل کرده اند. آنها از اول فصل یکسری داستان های استقلال درست کردند اما من از اول به آنها گفتم و گفتیم در راه هستیم و خدا کمکمان می کند. خدا را داشتیم و علیرغم تلاش بازیکنان و عوامل تیم و باشگاه سه هفته مانده به پایان لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر بردیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره درگیری خود با محمدرضا خلعتبری بازیکن فولاد و همچنین درگیری بازیکنان بعد از بازی با فولاد گفت: خلعتبری حرفی را زد که فکر می کردم روی نیمکت استقلال است اما او گفت طرفدار است. از تریبون نمی دانم این مرد به حالاتبری چه گفت اما این بازیکن تاکید کرد که منظورش ما نبود. بعد از پایان مسابقه بازیکنان فولاد را به رختکن بردم تا مشکل حل شود. متاسفانه خیلی شلوغ بود و فقط بازیکنان را منزوی کردم.

  هرگز این میوه ها را با هم نخورید!

طاهری به حضور آجورلو در فرودگاه مهرآباد در جمع اعضای تیم استقلال اشاره و خاطرنشان کرد: او با یک شاخه گل آمد و با بازیکنان، مربیان و اعضای تیم احوالپرسی کرد. البته فرودگاه آنقدر شلوغ بود که فرصت زیادی برای صحبت وجود نداشت. جای محمدحسین مرادمند و سیاوس یزدانی هم کاملا خالی بود. آنها خیلی زحمت کشیدند و در این قهرمانی شرکت کردند. من به نوبه خود از آنها تشکر می کنم. با تشکر از هواداران عزیز که ما را از هر لحاظ شرمنده کردند و اجازه دهید این قهرمانی شایسته وجودشان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید