ما فرصت را از دست نمی دهیم و برای جاه طلبی خود می جنگیم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان مهمترین هدف این تیم در این فصل را تداوم شگفتی سازی در رقابت ها دانست.

محمد ربیع در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل هوادار گفت: می دانیم که هوادار تیم بسیار خوبی است. مخصوصا در نیمه دوم که تیم بسیار بهتر و شجاع و قابل احترامی است. با توجه به اینکه در بازی قبل یک بازی بیش از 90 دقیقه و 10 نفره (مقابل نفت مسجد سلیمان) داشتیم، تنها نگرانی من فشاری است که در این دیدار به تیم ما وارد شد و امیدوارم با ریکاوری شرایط خوبی داشته باشیم. شرایط این مسابقه

وی درباره غایبان مس رفسنجان مقابل هواداران گفت: میثم تیموری را به دلیل محرومیت نداریم. یکی از بازیکنان ما هم مصدوم است و تا امشب وضعیت او مشخص می شود.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و جدال با تیم دسته دومی خلیج فارس ماهشهر گفت: این جام مکانیزم متفاوتی دارد. ما در دو تیم قبلی لیگ برتری بازی کرده ایم و برای تیم هایی مثل خلیج فارس احترام زیادی قائل هستم. من در سال 90 سرمربی یک تیم لیگ دومی بودم و موفق شدیم یک تیم لیگ برتری را در جام حذفی حذف کنیم. همان سال در ورزشگاه آزادی به صورت استقلالی بازی کردیم و از نیت چنین تیم هایی اطلاع دارم.

ربیعی تجربه حضور در لیگ های پایین را به او کمک کرد و خاطرنشان کرد: حضور تیم خلیج فارس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را تبریک می گویم و در جریان بازی درباره این تیم صحبت خواهم کرد. اسم تیم ها با ما فرقی نمی کند و ریتم و شخصیت بازی برای من مثل همه تیم ها یکسان است.

  تاج را در فاضلاب دنبال کنید

وی درباره دو دیدار اخیر مس رفسنجان که به ترتیب با شکست و تساوی به پایان رسید، تصریح کرد: برای نفت مسجد سلیمان و محمود فکری که دوست و همکار خوبم هستند احترام زیادی قائل هستم. در صورت نرسیدن بازی به دقیقه اول تیم ما 10 نفره شد و برنامه ما برای این دیدار از بین رفت. سعی کردیم ریتم بازی را حفظ کنیم و از نظر کیفیت بازی، این تساوی برای من ارزش بیشتری از برد داشت. بازی با 10 نفر در ابتدا بسیار سخت است و فشار بدنی سنگین و مرگباری را به بازیکنان وارد می کند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به عملکرد هواداران مقابل بازیکنان بالای جدول گفت: به عنایتی و تیمش تبریک می گویم که سپاهان و فولاد را در تهران متوقف کردند. او از طرفداران واریرز است و ما نشان داده ایم که می خواهیم با اعتقادی که داریم لیگ را شگفت زده کنیم. تا اینجای کار سعی کردیم با این باور مبارزه کنیم و این هدف اکنون در ذهن من و بازیکنانم است.

ربیعی با بیان اینکه باشگاه مس در دومین سال حضور خود در لیگ برتر هدف دیگری داشت، گفت: با سرعتی که برای 9 هفته آینده ایجاد شده، نمی خواهیم از فرصت دور شده و برای جاه طلبی خود بجنگیم. در تمام مسابقات سعی کردیم برای امتیاز کامل وارد زمین شویم و همچنین می خواستیم بازی شناور خود را مقابل پرسپولیس ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه کپر رفسنجان می توانست بدون هیچ اشتباه فردی مقابل پرسپولیس بهتر عمل کند، افزود: باید از عملکرد کلی کوپر قدردانی کرد و شاید بخواهید در بسیاری از مسابقات تفاوت بزرگی ایجاد کنید اما شکست می خورید. سبک و فلسفه در همه بازی ها.

  سند تحول دولت یک سند کتابخانه ای نیست

دیدگاهتان را بنویسید