ما در مورد فصل بعد صحبت نکردیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: کپر رفسنجان تیم قابل احترام و بسیار خوبی است و بعد از چند هفته بدشانسی هفته گذشته به نتیجه خوبی دست یافت.

ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل مس رفسنج در هفته بیست و ششم لیگ برتر گفت: هر دو تیم از نظر روحی و روانی در وضعیت خوبی قرار دارند و همدیگر را می شناسند. کپر رفسنجان تیم قابل احترام و بسیار خوبی است و بعد از چند هفته بدشانسی هفته گذشته به نتیجه خوبی رسید و همین موضوع به تیم انگیزه مضاعف می دهد.

سرمربی نساجی درباره ادامه همکاری با این تیم در فصل آینده گفت: قرارداد من یک ساله است و باشگاه حق دارد با همه صحبت کند و قرارداد ببندد. باشگاه حتی می تواند همین الان از من عذرخواهی کند. این ذات فوتبال است و برای همه کسانی که آمدند آرزوی موفقیت دارم.

الهامی در پاسخ به این سوال که برای فصل آینده با نساجی صحبت نکرده است؟ او گفت نه! من قبلا صحبت نکرده ام

وی در خصوص جوایز قهرمانی این تیم در جام حذفی و قول هایی که استاندار و مسئولان مازندرانی داده اند، گفت: هم برای فینال و هم برای قهرمانی جایزه دادند اما نمی دانم استاندار و افراد دیگر قول داده اند.

او به مربی نساجی خود گفت: نمی دانم فردا مجروح می آید یا نه، بنابراین نمی توانم چیزی بگویم، اما هرکس غیبت کند بقیه بچه ها تمام تلاش خود را می کنند و این مشکلی ندارد. تیم مصدوم و محروم است. فقط جانملکی فردا محرومه.

  این نماینده مجلس مدعی شد؛ صدور احضاریه در چند پرونده مهدی تاج

دیدگاهتان را بنویسید