ما در مسیر حرکت دانشگاه اسلامی برای بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد

544174 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران پس از حضور دکتر رئیسی در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه تهران در نامه ای به رئیس جمهور از حضور وی در این مراسم قدردانی کرد. که به میزبانی دانشگاه های تهران و علوم پزشکی تهران برگزار شد، گفت: دانشجویانی از اقشار مختلف بدون لکنت نگرانی خود را بیان کردند.

بیشتر بخوانید:

در ابتدای نامه سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران به رئیس جمهور آمده است: مفتخریم روز دانشجو را با حضور جناب عالی در جمع دانشجویان و اعضای اتحادیه های دانشجویی گرامی بداریم. با سخنرانی نمایندگان تشکل‌های اسلامی، انجمن‌های علمی و کانون‌های دانشجویی دانشگاه‌های کشور، دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران، دانشجویان دغدغه‌مندی با سلیقه‌های مختلف که برای ایرانی آزاد و پیشرفته زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند، برگزار شد. دغدغه های خود را بدون لکنت با بالاترین قوه مجریه کشور در میان گذاشتند و در عین حال مطالبات جدی در حوزه مدیریتی را مطرح کردند، انتقادات علمی را در چارچوب موضوعات مورد انتظار نهاد علم بیان می کنند.

در ادامه این نامه آمده است: در صورت تحقق مطالبات دانشجویان با مصادیق مختلف در چند موضوع اصلی تاکید بر ارتقاء و کارآمدی مدیریت; استفاده از ظرفیت مشورتی و عملیاتی دانشگاه، دانشجویان و جوانان؛ ایجاد بستر و فراهم آوردن سازوکارهای اجرایی لازم توسط دولت برای شنیدن انتقادات و اجرای پیشنهادات ذینفعان مختلف جامعه. مطالبه اجرای رویکرد تحول آفرین مبتنی بر مبانی و پیش فرض های حاکمیت مردمی و انتقاد مستقیم برخی مدیران ارشد اجرایی را می توان دسته بندی کرد اما نقطه مشترکی که همگی حول آن متحد شده اند، سربلندی ایران اسلامی است.

  خانه ها در این مناطق ارزان تر شدند + انبوه

در این نامه تاکید شده است: در شرایطی که شما نیز با مرور همه توصیه ها و نظرات بیان کردید که امسال در روز دانشجو به دانشگاه نیایید و حداقل به آنجا نروید، شکوه این جامعه بزرگ دانشجویی دو چندان شد. دانشگاه تهران شما نشان دادید که اهداف و اولویت های شما تحت تأثیر القائات و جو دشمن تغییر نکرده است و همانطور که بارها تاکید کرده اید حضور شما در دانشگاه به عنوان اتاق فکر و مرکز مشاوره دولت نیست. تعطیلات.

رئیس دانشگاه تهران در این نامه تاکید کرد: همچنین با توجه به تاکیدات جناب عالی مبنی بر مشارکت فعال دانشگاه ها در حل مشکلات کشور، تفاهم نامه های ارزنده ای با دبیرخانه ستاد مدیریت تحول دولت مردمی منعقد شد که بر اساس آن تهران دانشگاه که ریاست همایش چهارده دانشگاه بزرگ کشور را بر عهده دارد، وظیفه دارد با استفاده از ظرفیت بهترین دانشگاه ها، به عنوان اتاق فکر و بازوی اجرایی و علمی، بر سند تحول نظام نظارت و نظارت کند. دولت مردمی که مصمم شد ابتکاری جدید و گامی موثر برای عملیاتی کردن دغدغه همیشگی جنابعالی برای نقش آفرینی نهاد است علم حلال مشکلات جامعه است. در همین راستا از بزرگان علم و فناوری کشور و مدیران ارشد اجرایی کشور که در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در نماد آموزش عالی کشور حضور داشتند کمال تشکر و قدردانی را داریم و مجدداً با مقام معظم رهبری توافق می کنیم. ، حضرت آیت الله خامنه ای. برای اثربخشی نظام اسلامی و بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی کشور دست از حرکت دانشگاهی اسلامی برنداریم.

  البته همه تصمیمات دولت ها درست نیست

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید