ما به رفتار استقلالی ها توجهی نداریم

567425 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، خداداد افشاریان در خصوص مشکلات داوری تیم های فوتبال استقلال و سپاهان اصفهان اظهار داشت: در صحنه ای که بازیکن استقلال معتقد به اشتباه است، باید بگویم که اغراق وجود داشت و یک تماس عادی بود. طبق تصاویر تلویزیون هیچ خطایی رخ نداده است. استقلالی ها هم بعد از بازی گلایه کردند و ما به این رفتارها توجهی نداریم. البته اگر اشتباه داوری هم باشد با آن برخورد می کنیم.

بیشتر بخوانید:

رئیس کمیسیون داوران در خصوص روند تجهیز ورزشگاه ها به VAR گفت: لیست شرکت های مختلف برای خرید تجهیزات کمک داور ویدیویی به اداره حفاظت ورزش ارسال شده است و در صورت تایید شروع می کنیم. مذاکره.” البته کار آسانی نیست زیرا بعد از مذاکرات باید داوران را آموزش دهیم و زیرساخت ها را فراهم کنیم. شاید در خوشبینانه ترین حالت VAR در نیم فصل به لیگ برتر ایران بیاید. به یک مربی فیفا نیاز داریم. برای آموزش داوران و پس از تایید نماینده فیفا داوران ایرانی می توانند قضاوت کنند امکان تعیین زمان تمرین وجود ندارد زیرا ممکن است مشکلات پیش بینی نشده ای در مسیر وجود داشته باشد آموزش داوران حداقل به سه ماه زمان نیاز دارد.

این پیشکسوت داوری گفت: بیش از 50 داور و کمک داور در تست های پیش فصل مردود شده اند و باید دوباره دوره های آمادگی را بگذرانند. یکی از آن داوران روح الله شریفی برادر شوهرم بود که اخراج شد و دخترم تا نیمه شب گریه می کرد اما واقعیت فوتبال این است و کاری نمی توان کرد. داوران رکن اصلی فوتبال هستند و باید مورد توجه ویژه قرار گیرند. برخی از داوران در پارک تمرین می کنند که برای آنها مشکلات زیادی ایجاد می کند و زیبایی این کلاس نیست.

  خلاصه نقل و انتقالات پرسپولیس تا آخر هفته

یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با انتقاد از رفتار برخی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران گفت: در گذشته بازیکنان بزرگی داشتیم که نامشان در سطح جهانی بود. نام علی دایی، علی کریمی و بسیاری دیگر از ستارگان فوتبال برای جهان و آسیا شناخته شده است، چرا به دنبال اختلاف نبودند؟ آن زمان اگر اختلافی در تیم بود به خوبی حل می شد. چرا باید بازیکنان فعلی تیم ملی در مورد مربی، سرمربی، پیراهن یا اسپانسر اظهار نظر کنند؟ آنها باید حرفه ای رفتار کنند. بازیکنان باید اجازه دهند مردم از رفتار حرفه ای خود راضی باشند.

عضو هیئت مدیره فدراسیون فوتبال با اشاره به پیشنهاد برخی مربیان داخلی برای هدایت تیم ملی گفت: میرشاد مجدی برای هدایت تیم ملی با علی دایی تماس گرفت اما پاسخ شهریار منفی بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید