مایکروسافت آفیس به زودی بازنشسته می شود

570898 خبر ناگهانی

به گزارش گروه علم و فناوری ایسکانیوز، در سال 2020 مایکروسافت اعلام کرد که نام اشتراک آفیس 365 خود را به مایکروسافت 365 تغییر می دهد و اذعان داشت که این اشتراک به چیزی فراتر از یک برنامه کاری تبدیل شده است. بر اساس به‌روزرسانی‌های جدید، مایکروسافت اکنون بیشتر مارک‌های باقی‌مانده آفیس را حذف می‌کند.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که در ماه های آینده، Office.com، اپلیکیشن موبایل آفیس و اپلیکیشن آفیس برای ویندوز به اپلیکیشن مایکروسافت 365 با ظاهر و احساس جدید و حتی ویژگی های بیشتر تبدیل خواهند شد.

شما در حال حاضر به برنامه های Word، Excel و سایر برنامه های مایکروسافت به صورت آنلاین در Office.com دسترسی دارید، اما به زودی به Microsoft365.com منتقل می شود. با یک آرم شش ضلعی جدید که جایگزین آرم مربع فعلی می شود. تغییرات در ماه آینده انجام خواهد شد و نام برنامه آفیس برای ویندوز، macOS، iOS و Android در ژانویه تغییر خواهد کرد.

نام برنامه ها تغییر نمی کند زیرا همچنان از Word، Excel، PowerPoint، Teams، Outlook، Clipchamp، Stream و Designer استفاده می کنید. همچنین یک برنامه مایکروسافت 365 برای موبایل و دسکتاپ وجود خواهد داشت که به عنوان یک مرکز متمرکز برای اطلاعات، مشاهده قرار ملاقات ها، فایل ها، اسناد و موارد دیگر عمل می کند.

نام آفیس برای خریدهای یک‌باره از طریق Office 2021 و Office LTSC که برنامه‌ها را از طریق مجوز حجمی ارائه می‌کند، باقی می‌ماند، اما اکنون یک برند قدیمی در نظر گرفته می‌شود، بنابراین هر ویژگی جدید برای آن مایکروسافت 365 خواهد بود نه آفیس. مایکروسافت تاکید کرد که هیچ تغییری در برنامه های اشتراک آفیس 365 وجود ندارد.

  تایید بازگشت کی روش با اظهارات مدیر رسانه ای تیم ملی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید