ماندن گل محمدی در پرسپولیس اشتباه بود

561117 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، محمد برزگر درباره نقل و انتقالات به پرسپولیس گفت: جذب های خوبی در حال انجام است اما مشکلی که آنها را نگران می کند تسویه حساب مالی آنها در آینده است. قبل از امضای قرارداد باید منابع مالی را مشخص کنند تا به عنوان بازیکنان خارجی بدهی برای باشگاه باقی نماند. البته جذب بازیکن به تنهایی برای کسب نتیجه کافی نیست و مسائل مهم دیگری نیز وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: یحیی گل محمدی به یاد دارد که در سال 82 پرسپولیس بهترین ها را به خدمت گرفت و همه می گفتند تیم رویایی است اما در نهایت به خاطر بازیکنانی مثل علی دایی، افشین پیروانی و کریم بهاگری هشتم شدیم، آنها عالی بودند و هیچکس نبود. یک مربی گوش نکرد و بین بازیکنان بحث و جدل شد.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: کارکنان باشگاه می خواهند ضعف های تیم را با ستاره ها جبران کنند و این به دلیل ضعف مدیریتی است که فقط به فکر تیم اصلی است.

مدافع سابق پرسپولیس به آکادمی باشگاه گفت: تیم های اصلی برای بازیکن سازی نیاز به بودجه جداگانه و مربیان متخصص دارند. در حال حاضر بازیکنان خوبی را در آکادمی آماده کرده ایم که آماده حضور در تیم بزرگسالان در فصل آینده هستند، اما این امر مستلزم نظارت مربی بر آکادمی است. گل محمدی و دستیارانش هرگز برای تیم های پایه بازی نکرده اند و رفتارشان نشان می دهد که اصلا به فکر بازیکن سازی نیستند.

وی افزود: بهتر است در قرارداد سرمربی، نظارت و استفاده از پایگاه ها پیش بینی شود. بازدید دستیاران نیز انگیزه بسیار خوبی به بازیکنان می دهد و همه این مسائل توسط مدیریت باشگاه به برنامه ریزی برمی گردد.

  انهدام باند کلاهبرداری تلفنی در تهران

برزگر ادامه داد: در نهایت امیدوارم همه دست به دست هم بدهند تا پرسپولیس در فصل پیش رو موفق باشد و هواداران میلیونی خود را شاد کند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید