ماشین تارا تبدیل به تاکسی می شود

573079 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، مهدی خطیبی در مراسم افتتاح تاکسی های جدید شهرداری تهران با همکاری وزارت کشور (مصادف با سیزدهمین شنبه امید و سربلندی) با بیان اینکه بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تولید دانش بنیان در ایران خودرو مورد توجه قرار گرفتند. : شاهد رشد کیفیت در تولید بوده ایم و حداقل 50 درصد رشد کیفی خواهیم داشت.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر اینکه یکی از مولفه های اصلی قوت در نظام اقتصادی و اجتماعی کشور حمل و نقل عمومی است، خاطرنشان کرد: بین توسعه اقتصادی و توسعه حمل و نقل رابطه خطی وجود دارد و باید به این مهم توجه شود. من کردم

وی ادامه داد: برای کارآمدی ناوگان تاکسیرانی نیازمند مدیریت منعطف و دانش محور هستیم و خوشبختانه شاهد تحولات مثبت و آینده نگری در صنعت تاکسیرانی هستیم. تاکسی های مدرن و رانندگان تاکسی با تجربه از دیگر عوامل موثر در کارایی تاکسی ها هستند.

خطیبی خدمات پس از فروش را یکی دیگر از عوامل توسعه صنعت تاکسیرانی عنوان کرد و تاکید کرد: هر چه از راننده خود به شرکت خودی حرکت کنیم نتیجه سیستم تاکسیرانی بهتر خواهد بود.

وی ادامه داد: باید خدمات با کیفیت 24 ساعته را در حوزه تاکسیرانی در کشور تضمین کنیم. علاوه بر این کیفیت خودروهای تاکسی نیز مهم است و تمامی تاکسی های مورد استفاده در تهران باید به گیربکس اتوماتیک سوئیچ کنند. ما می توانیم این کار را انجام دهیم و ظرفیت در کشور وجود دارد.

خطیبی با بیان اینکه می توانیم طی برنامه پنج ساله تمام تاکسی های شهر تهران را نوسازی کنیم، یادآور شد: نیازمند شرکت های تاکسیرانی واقعی هستیم تا رانندگان بر اساس قرارداد با این شرکت ها کار کنند و بر این اساس مدیریت درستی در این زمینه داشته باشیم.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر تردد 78 هزار تاکسی در تهران اظهار داشت: کیفیت و سطح ساختاری این خودروها تا پنج سال آینده قابل تغییر است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به تعهدات و قراردادها احترام بگذاریم و محصولات را با بالاترین سطح کیفیت ارائه دهیم.

وی افزود: در داخل تعاونی های ایران خودرو یک شرکت تاکسیرانی خصوصی ایجاد می شود که شرکت خود و تمام خودروهای آن اتوماتیک خواهد بود. این شرکت با خودروی تارا شروع به کار کرد.

خطیبی با بیان اینکه اولین زمین تاکسی با همکاری شرکت سایپا راه اندازی می شود، گفت: تمامی خدمات مربوط به تاکسی در این فضا ارائه می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید