مارمولک های کثیف زنان را پشت شمشاد آزار می دهند + عکس

۱۹ مهر سال گذشته دختری ۲۷ ساله در وحشت و گریه به پلیس آمد و هوی و هوس یک «مارمولک کثیف» را که با لباس ورزشی در دانشگاه فردوسی مشهد پرسه می زند، فاش کرد! وی به کارآگاهان گفت: ساعت 18 از اطراف میدان آزادی به سمت مسیر دوچرخه در اتوبان شهید کلانتری می رفتم که پسر جوانی با لباس ورزشی را دیدم که او نیز در همان مسیر حرکت می کرد، اما اهمیتی ندادم و او ادامه داد. پیاده روی. در همین حین یک نفر ناگهان یک دستم را از پشت به دور گردنم حلقه کرد و با دست دیگر جلوی دهانم را بست و مرا به زور پشت میله های زندان در شرق دانشگاه برد.

“من می خواستم تو را بکشم!”

خیلی ترسیده بودم و کاری از دستم بر نمی آمد. هیچکس رد نشد و صدای من شنیده نشد! در این وضعیت وحشتناک، این “مارمولک کثیف” مرا آزار داد و فرار کرد.

در پی اعلام این گزارش و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، گروهی از کارآگاهان مجرب واحد جرایم سنگین به سرپرستی و هدایت مستقیم سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی، جهت انجام امور تخصصی مأموریت یافتند. عملیات و نظارت اطلاعاتی تحت نظر سرهنگ مهدی سلطانیان، رئیس اداره جنایی اطلاعات، باید برای یافتن این متجاوز جوان آغاز شود. این بود تا این که دختر جوان به دلیل شدت ترس و وحشتی که او را فراگرفته بود، توانست تنها تصویر کوچکی از این مرد جوان با لباس ورزشی ارائه دهد.

به همین دلیل تیمی از کارآگاهان آگاه با بازرسی از دوربین های مداربسته به روش شناسایی ادامه دادند تا اینکه در نزدیکی محل آزار و اذیت دختر جوان، خودروی پراید مشکی رنگی را مشاهده کردند که تنها چند شماره پلاک را نشان می داد. .

  پولی که دریافت می کنید نجس است!

با توجه به اینکه خودروی پارک شده در محل بسیار مشکوک به نظر می رسید، فرضیه های پلیس در این زمینه متمرکز شد و احتمال فرار «مارمولک کثیف» با همان خودرو از صحنه را افزایش داد.

از سوی دیگر پرونده حساس این پرونده با دستور مقامات قضایی جهت رسیدگی ویژه به شعبه 216 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارسال و مورد رسیدگی قاضی جواد آسیایی یزد قرار گرفت. با دستورات ویژه و محرمانه منشی دادگاه، کارآگاهان جرایم مهم به زودی به جستجوی سایر شماره های پلیسی خودروی مذکور پرداختند و پس از مدتی اقدامات پلیسی و با کمک پلیس راهنمایی و رانندگی مشهد سرانجام موفق به شناسایی مالک خودرو شدند. پراید.که صاحب پراید مردی میانسال است و مشخصاتی که دختر جوان به پلیس داده است را ندارد! به همین دلیل تحقیقات در مسیر دیگری ادامه یافت و هر بار شاخه های تحقیق به پراید سیاه رسید.

بدین ترتیب با دستور قاضی آسیایی یزد، کارآگاهان از مالک پراید مشکی بازجویی کردند که وی مدارک مهمی را در اختیار پلیس قرار داد. مرد گفت: ماشین من در دست دامادم بود و تا به حال در اتوبان شهید کلانتری نرفته ام! با این اظهارات، کارآگاهان پس از اخذ مجوزهای قضایی بلافاصله به بلوار خیبر در منطقه معروف به «گاراژ» مراجعه و جوان خارجی را در پاسگاهی در حین رنگ آمیزی خودروهای تصادفی دستگیر کردند.

با انتقال این متهم به بازپرسی پلیس آگاهی خراسان رضوی، تحقیقات ویژه آغاز شد اما وی در تلاش است حضور خود را در محل مشخص شده به طور کامل انکار کند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

در همین حال کارآگاهان از شاکی جوان خواستند مراتب را به پلیس گزارش دهد. او بلافاصله و در نگاه اول “مارمولک کثیف” را شناخت و فریاد زد: “این مرد کثیفی است که مرا هدایت کرد.” در پی افشای این حادثه و دستورات محرمانه قاضی شعبه 216 دادسرای مشهد، کارآگاهان در نامه ای از مسئولان خواستار کمک برای شناسایی سایر دخترانی که احتمالا قربانی «مارمولک کثیف» شده اند، شدند.

در همین حال سه دختر جوان دیگر با مراجعه به پلیس آگاهی خراسان رضوی مدعی شدند که در پشت نرده های دانشگاه مورد حمله همان متهم قرار گرفته اند.

آنها «مارمولک کثیف» را در بین حدود 8 مرد جوان با کت و شلوارها و چهره های مختلف شناسایی کردند و تحقیقات کارآگاهان با دستور سرهنگ شفیع زاده وارد مرحله جدیدی شد زیرا احتمالاً به زنان و دختران دیگری حمله کرده بود.

بر اساس گزارش ها، چهار نفر دیگر از اعضای غارت که در همان منطقه مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند اما به پلیس گزارش ندادند، مأمور شناسایی “مارمولک کثیف” شدند.برای اطلاع به پلیس مراجعه کنید.

در همین حال یک مقام آگاه از سایر زنان و دخترانی که ممکن است قربانی شهوات این مرد جوان شده باشند، خواست تا برای بررسی و اطمینان از هویت خود به اداره آگاهی جنایی خراسان رضوی واقع در ابتدای رضاشهر مشهد مراجعه کنند. مخفی نگه داشته می شود. پرونده همچنان باقی است و حتی به نزدیک ترین آنها نیز اطلاع داده نمی شود.

شایان ذکر است این شهروند خارجی که نقاش خودرو و ورزشکار در رشته کیک بوکسینگ است از پشت به غارت خود حمله کرد و گفت: به زودی کارم را تمام می کنم اما اگر کاری کنی کشته می شوی! «او دختران جوان را پشت میله‌های زندان مورد آزار و اذیت قرار می‌داد./ خراسان

  هر چه سریعتر دانشگاه های وزارت بهداشت ادغام شوند

دیدگاهتان را بنویسید