ماجرای قتل کارگر شهرداری مشهد چه بود؟

561375 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: دستگاه قضایی در پی جان باختن یکی از پاکبانان شهرداری مشهد در جریان تیراندازی در یکی از خیابان‌های مشهد پرونده تشکیل داد.

صادق صفری درباره جزییات این حادثه عنوان کرد: در بازجویی‌های اولیه از ۳ مورد دستگیر شده، مشخص شد که آن پرونده با مدت‌ها قبل اختلاف داشت که احتمالاً بر سر ملک بوده است، چندین و چند روز حادثه برای گفت‌وگو سر قرار حاضر می‌شوند. .

بیشتر بخوانید:

بعلاوه: من قادر به انجام این یا آن نخواهم بود، اما نمی توانم آن را انجام دهم. در این میان پاکبان مشهدی که در حال نظافت کوچه کاملاً اتفاقی بوده است و یک گلوله به زانویش می‌گیرد و یک گلوله دیگر به سرش می‌خورد که باعث قتل او می‌شود.

صفری اظهار کرد:رد: ترفين نزاع با ديدن صحنه اصابت گلوله‌ها به پاکبان، نگهبان سوار هدرو شده و ام. جستجوی نتایج زیرنویس فیلم برای دیگر موارد این پرونده و دستگیری دیگر پرونده ادامه دادد.

مشکل چیه؟ چته؟ ازکارگران خدمات شهرداری مشهد به نام «عیسی جلایریان» ۵۵ساله حوالی ساعت ۸:۴۵ دقیقه صبح روز هشتم اردیبهشت ماه حین انجام کار با فرم لباس مشخص در خیابان کشمیری ۶۲ مورد حمله چند ضارب مسلح قرار گرفت وجان باخت.

انتهای پیام /

  پارتی شبانه در همدان خونین شد

دیدگاهتان را بنویسید