ماجرای انتشار ویدئویی منتسب به دختر پرویز پرستویی در فضای مجازی

536850 خبر ناگهانی

به گزارش گروه فرهنگی ایسکانیوز، سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی و فرهنگی پلیس فتا درباره انتشار این فیلم در فضای مجازی و انتساب آن به دختر آقای پرویز پرستویی گفت: فیلم منتشر شده ربطی به آقای پرویز پرستویی ندارد. .

بیشتر بخوانید:

نماینده اجتماعی فتا ناجا اعلام کرد: پس از انتشار این عکس ها و منتسب به دختر آقای پرویز پرستویی خواننده مطرح کشور، آقای پرستویی از انتشار دهندگان این فیلم شکایت کرده و پلیس فتا پیگیر این موضوع است. این مساله.

وی گفت: دختری که در فیلم منتشر شده حضور دارد هویت خاصی دارد. او سحرعلیشاهی است که در آمریکا زندگی می کند و با پرویز پرستویی رابطه سببی و خویشاوندی ندارد.

سرهنگ پاشایی اعلام کرد: این فیلم با اهداف تعصب آمیز منتشر شده و با توجه به پرونده آقای پرستویی نسبت به افرادی که این فیلم را به خانواده وی نسبت می دهند و روند سوگیری را آغاز کرده اند، پلیس فتا نیز وارد ماجرا شده و پیگیر این پرونده است.

وی در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر آخرین روند پیگیری پرونده شکایت و شناسایی متهمان و اینکه متهم یا متهمان در ایران اقامت دارند یا خیر؟ وی گفت: فعلاً همین بس که بستر انتشار این ویدئو در داخل کشور است.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: متاسفانه برخی از کاربران به دلیل نداشتن سواد رسانه ای و ناآگاهی اقدام به انتشار، بازنشر، تولید، تحریف و تهمت در فضای مجازی می کنند. وی افزود: مردم مواظب باشند از انتشار شایعات و اطلاعات نادرست خودداری کنند و انتشار مجدد آن حتی برای مقاصد بی طرفانه برای تفریح ​​و سرگرمی طبق قانون جرایم رایانه ای جرم تلقی شده و پیگرد قانونی دارد.

  حل مشکلات با مجوزهای حرفه ای به مدت یک ماه -

وی در خصوص اینکه مردم در مقابل فیلم ها و تصاویر منتسب به غیرواقعی در فضای مجازی چه باید بکنند، گفت: متأسفانه بیشتر در مورد افراد مشهور و مشهور، تصاویر و فیلم های غیرواقعی ضبط و البته به افراد نسبت داده می شود. موضوع این است که عمدا و غیرارادی تصاویری را با اغراض خصمانه و مغرضانه به آنها نسبت می دهند. بر اساس این قانون، هر فردی که با تصاویر غیر واقعی که به اعتبار و اعتبار آنها لطمه می زند، مواجه شود، می تواند به دادگاه جرایم رایانه ای مراجعه کند و پس از طرح شکایت، پرونده توسط پلیس فتا پیگیری می شود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید