ماجرای آتش سوزی کوی نجات الله چه بود؟

636383920549672661 خبر ناگهانی

آروین بهرامی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، درباره جزئیات آتش سوزی در کوی دانشگاه امیرکبیر گفت: خوابگاه نجات الله در دانشگاه امیرکبیر دیروز حوالی ساعت 11 دچار حریق شد. برخی از زباله ها و زباله های بازیافتی در ساختمان مجاور که یک خوابگاه مشترک داشت، به آتش کشیده شد. علت آتش سوزی هنوز مشخص نشده است.

وی ادامه داد: آتش سوزی شب گذشته در این خوابگاه حدود 45 دقیقه به طول انجامید و در این مدت نیروهای آتش نشانی و سایر گروه های امدادی در محل حادثه حضور یافتند. حدود 15 ماشین آتش نشانی در محل حضور داشتند.

دبیرکل اتحادیه دانشگاه امیرکبیر گفت: آتش سوزی با کمک آتش نشانان مهار شد. دانشجویان حدود 2 ساعت از خوابگاه خارج شدند. تعدادی از دانش آموزان دچار تنگی نفس شدند و یک نفر نیز به بیمارستان مراجعه کرد که به گفته پزشک مشکل جدی برای دانش آموز نیست و پس از مدت کوتاهی از بیمارستان مرخص شد.

وی خاطرنشان کرد: تلاش کارکنان دانشگاه امیرکبیر برای رفع مشکلات ایجاد شده در این آتش سوزی است. به نظر می رسد خوابگاه نجات الله مشکلاتی دارد که باید به آن رسیدگی شود.

به گزارش ایسکانیوز، حادثه آتش سوزی یک ساختمان 10 طبقه ساعت 23 و 31 دقیقه شب گذشته به سامانه 125 ارسال و سپس نیروهای آتش نشانی به محل حادثه واقع در خیابان کریم خان زند به آدرس آفرین. خیابان.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی، محل حادثه خوابگاه دانشجویی یکی از دانشگاه های کشور بود که حدود 400 مرد در محل حادثه حضور داشتند. آتش نشانان پس از اطفای حریق و ایمن سازی منطقه در ساعت 13:15 به عملیات خود پایان دادند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید