لوکادیا با پرسپولیسی ها خداحافظی نمی کند!

همانطور که مطلع شدید، یورگن لوکادیا، ستاره گلزن و هلندی پرسپولیس که تابستان امسال به این تیم پیوست، به طور ناگهانی ایران را ترک کرد. اتفاقی که شوک بزرگی را به پرسپولیس و هوادارانش وارد کرد و کادرفنی این تیم را در آستانه دیدار مهم مقابل استقلال در پوست مهره فرو برد.

در حالی که لوکادیا دلیل این تصمیم عجیب را مسائل خانوادگی عنوان کرد که با توجه به شواهد موجود چندان منطقی به نظر نمی رسد. در خصوص این اقدام گلزن این فصل پرسپولیس شایعات مختلفی از جمله اختلاف مالی با باشگاه پرسپولیس، پرداخت نشدن مطالبات این بازیکن و مسائل مختلف فوتبالی و غیر فوتبالی مطرح شده است.

باشگاه پرسپولیس در خصوص مسائل مالی مدعی است که به این بازیکن بدهی ندارد و به تمام تعهداتش در قبال لوکادیا عمل کرده است. پیگیری های ما نیز نشان می دهد که حتی مدیران پرسپولیس چند روز قبل از موعد مقرر حقوق لوکادیا را پرداخت کرده اند تا مشکل قانونی مشابه خارجی های قبلی پرسپولیس برای این باشگاه نداشته باشند و به این بازیکن بدهکار نیستند. حتی پاداش هایی را که این بازیکن باید می گرفت به او پرداخت کردند تا مشکل پرسپولیس به خطر نیفتد.

اما شاید جالب ترین نکته درباره ماجرای جنجالی ستاره هلندی پرسپولیس مربوط به حضور او در تمرین روز شنبه قرمزها باشد. طبق اخبار رسیده لوکادیا در این تمرین بسیار آماده بود و با انگیزه برای گلزنی در دربی کار کرد. او حتی در پایان تمرین با هیچ یک از هم تیمی هایش و کارکنان پرسپولیس خداحافظی نکرد. اما همان شب به فرودگاه رفت و تصمیم گرفت ایران را ترک کند.

  دلیل شکایت پرسپولیس از خلیل زاده چیست؟

از این لوکادیا دو محصول برداشت. اول اینکه لوکادیا تا حدود ساعت 15 که تمرین پرسپولیس تمام شد قصد خروج از ایران را نداشت و هر اتفاقی که افتاد بعد از تمرین بود تا غروب که لوکادیا راهی فرودگاه شد. برداشت دوم می تواند این باشد که لوکادیا چند روز پیش تصمیم به جدایی گرفت، اما دوست نداشت هیچ یک از هم تیمی هایش یا اعضای پرسپولیس از تصمیم او باخبر شوند. او طبق معمول با انگیزه بالایی به تمرین حاضر شد سپس به محل سکونت خود بازگشت و پس از جمع آوری وسایل خود راهی فرودگاه شد.

اگر مورد دوم صحت داشته باشد، لوکادیا پیش بینی کرده بود که اگر اعضای تیم بدانند ممکن است ذخیره ای برای او وجود داشته باشد و پرسپولیسی ها او را از رفتن باز دارند. با این حال، مهاجم هلندی شاید تصورش را هم نمی کرد که برای خروج از ایران دچار مشکل شود و در فرودگاه متوقف شود. اتفاقی که البته امروز افتاد و بالاخره تهران را به مقصد آمستردام ترک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید