لغو بازی های آسیایی تاثیر بسیار بدی بر روحیه اردنی ها گذاشت

562510 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، از روز چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه، دور جدید تمرینات تیم ملی آزاد مردان و زنان به صورت آنلاین در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز و به مدت یک هفته پیگیری می شود.

دعوت شده به این اردو به مدت دو روز (روز گذشته آقایان و بانوان صبح امروز) در تست های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و رشد توانایی های بدنی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.

محسن هنرجو مدیر تیم های ملی اسکیت در خصوص اردوها و شرایط حاکم بر این تیم ها گفت: تیم ملی اسکیت آزاد آنلاین ایران یکی از بهترین های این رشته ورزشی در جهان است و هم اکنون رضا لسانی از ایران قهرمان جهان است. رکوردی در این رشته ورزشی داشته است.» از ابتدای شیوع بیماری از ابتدای تاج و به دلیل عدم برگزاری مسابقات برون مرزی در این رشته ورزشی، در هیچ رویداد مهم و بین المللی حضور نداشته است.

وی افزود: با برنامه ریزی و حمایت فدراسیون اسکیت، اردوهای آماده سازی این تیم در دو بخش آقایان و بانوان از چند ماه پیش آغاز شد تا علیرغم لغو بازی های آسیایی، حضور پررنگی در بازی های آسیایی داشته باشیم. ، اردوهای این دو تیم همچنان زیر نظر احسان حبیب آبادی (مربی تیم مردان) و فرزانه ایوبی (سرمربی بانوان) مربیان این تیم ها ادامه دارد.

محسن هنرجو در خصوص لغو بازی های آسیایی گفت: لغو بازی های آسیایی هانگزو تاثیر بسیار بدی بر روحیه مردم اردن داشت. مسابقات و اردوهای مناسبی را در خارج از کشور برای آمادگی بهتر نزدیکان به بازی های آسیایی در نظر گرفته ایم، اما اکنون با توجه به شرایط جدید، برنامه ریزی های لازم را برای حضور در مسابقات و اردوهای آماده سازی جدید در نظر گرفته ایم که متعاقبا در مسابقات آسیایی جدید اعلام خواهد شد. تقویم بازی ها

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی با بیان اینکه تیم ملی اسکیت آزاد ایران در بازی‌های آسیایی قطعاً می‌تواند با کسب مدال‌های رنگی شگفت‌انگیز باشد، افزود: ما در فدراسیون تمام تلاش خود را برای رفع این تهدید (لغو بازی‌ها) انجام می‌دهیم تا روحیه آنها پایین بیاید. اردنی ها) آن را به یک فرصت خوب تبدیل کرده و در رویدادهای آینده شرایط را به نفع این تیم تغییر دهد.

گفتنی است آخرین رقابت رسمی که تیم های آزاد مردان و زنان ایران در آن حضور داشتند، جام جهانی 2019 اسپانیا بود که با دو مدال در بخش مردان و یک مدال در بخش بانوان همراه بود.

رومینا سالک اصفهانی، ریحانه مصطفایی، ترانه احمدی، لعیا عربی، مژده شعبانی و زهرا صادقیان در بخش بانوان و سبحان خسروانی، رضا لسانی، امیرمحمد سواری، محمدامین عباسیان و بهراد تقوی در فرم آزاد ملی خود.

دیدگاهتان را بنویسید