لزوم تجهیز مدارس با فناوری پیشرفته/ معلمان علاوه بر نقش آموزشی به فرهنگ سازی نیز توجه کنند

562454 خبر ناگهانی

سیده شیما سید حاتمی در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، با بیان اینکه کار در مدارس سما سخت تر و حساس تر است، اظهار کرد: در مدارس سما با سازمان سما که قوانین و مقررات خاص خود را دارد و با زمان آموزش کار می کنیم. وقتی دستورالعمل ها و ضوابط آموزشی را اعمال می کنیم، باید آیین نامه ها و بخشنامه های سازمان سما را نیز اعمال کنیم.

وی با اشاره به ویژگی های معلم خوب گفت: معلم خوب باید صبور، مؤمن، صبور، مهربان، با گذشت و آشنا به فناوری، علم و فناوری روز باشد.

سید خاتمی با بیان اینکه معلم خوب علاوه بر نقش تربیتی باید فرهنگ سازی خوبی هم داشته باشد گفت: معلم باید با اشتیاق و انگیزه برای یادگیری بهتر برای تدریس برنامه ریزی کند. او با فداکاری و مهربانی تمام دانش خود را در کلاس با دانش آموزانش به اشتراک می گذارد. معلمی نمونه که با ابتکار و خلاقیت، با عشق و علاقه روش های نوین آموزش دانش آموزان را معرفی می کند.

این فرهنگ اردبیلی برنامه ریزی کامل تمامی فعالیت های مورد علاقه روزانه مانند فیلم، بازی، ورزش، موسیقی و … را توصیه می کند. از دانشجویان می افزاید: دانشجویان باید مطالعه کتب علمی و آموزشی را جدی بگیرند و سطح مهارت را افزایش دهند.

مدیر نمونه استان اردبیل در سال تحصیلی 1400-1399 خطاب به معلمان جدیدالورود گفت: معلمانی که به تازگی وارد این عرصه می شوند حس مادری و پدری را تقویت می کنند و به دانش آموزان خود به چشم کودک نگاه می کنند.

  جزئیات طرح تعطیلات پلیس برای هموطنان

وی همچنین بر فراگیری و تسلط کامل بر علم و فناوری روز توسط معلمان تاکید کرد و گفت: در حال حاضر دانش آموزان فناوری روز را می شناسند.

سید خاتمی با اشاره به دغدغه معلمان گفت: دغدغه اصلی معلمان این است که همه دانش آموزان خود آنچه را که با جان و دل به آنها آموخته اند به خوبی بیاموزند و مهارت های خود را ارتقا دهند تا بتوانند مجموعه را حفظ کنند. والدین باید راضی باشند و در قبال دلسوزی و فداکاری هایی که انجام می دهند، دستمزد و مزایای خوبی دریافت کنند.

این فرهنگ اردبیلی با اشاره به انتظارات معلمان مدارس سما از دولت و دانشگاه گفت: معلمان انتظار دارند تجهیزات و فناوری برتر آموزشی در اختیار آنها قرار گیرد و از تلاش ها و تلاش هایی که انجام می دهند حمایت کنند. زیرا معلم با چندین حالت، شخصیت، ایده، یادگیری و … مواجه است. در یک ساعت

وی با اشاره به تاثیرات بیماری عروق کرونر قلب بر وضعیت تحصیلی دانش آموزان گفت: اگرچه آموزش ها انجام می شود اما کیفیت آن کاملا متفاوت است و متاسفانه با یادگیری ضعیف یا یادگیری ناقص مواجه هستیم. )، روابط اجتماعی (EQ)، چگونگی فعالیت بدنی و شادابی دانش آموزان. حتی والدین به خصوص مادران از این که در مدرسه برای مدت کوتاهی از فرزندانشان جدا شوند می ترسند.

خبرنگار: علی انور

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید