لحظه ای نیست که انگلیس نکشته باشد

530150 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در همایش هفته پژوهش در دانشگاه امام حسین (ع) زی سونانی اظهار داشت: عبور از چالش ها، موانع و خطرات دشمنان ایران و ایران اسلام بدون جهانی نمی توان ابعاد و گستره قدرت و شخصیت ایران عزیز را توصیف کرد.

بیشتر بخوانید:

وی خاطرنشان کرد: ما در مقابل کسانی هستیم که از علم، هنر و فناوری برای حکومت بر جهان استفاده کرده و با این ابزارها برای مهار و توقف ایران تلاش می کنند.

فرمانده کل سپاه گفت: دشمن این واقعیت را درک کرده است که نیروی عظیمی در حال رشد است و این نیرو با خواسته های دشمن در تضاد است. آنها رویکردهای او در اداره جهان را نمی پسندند و آرمان های او را تحمل نمی کنند. قدرتی جوانه زده و تبدیل به نهال شده و هر روز در جهان پخش می شود. این نظام و انقلاب مقدس ماست که می کوشد هوای جهان و مصونیت های اخلاقی و علمی را تصفیه کند و عدالت و آزادی و اخلاق و معنویت را در کالبد بشریت وارد کند و به ثمر بنشیند.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه هرگز با دشمن نقطه مشترک نخواهیم یافت ادامه داد: دشمنان می خواهند ما را تحت کنترل خود درآورند و تاریخ را تکرار کنند تا تصویر دلخواه خود را از جهان بسازند. نبرد نبرد برش ها و الگوها است. برای اینکه الگوی انقلاب اسلامی ضعیف و ناکارآمد باشد، بر توقف روند پیشروی و پیشرفت نظام تمرکز کردند. ما محکوم به دنبال کردن و شکستن بن بست ها و تسلیم نشدن در میدان هستیم. سرنوشت ما حرکت و حفظ افتخاری است که به دست آورده ایم.

  قیمت خودرو در بازار آزاد 28 بهمن 1400

فرمانده کل سپاه گفت: به تاریخ نگاه کنید، جایی نیست که انگلیس کشته نشده باشد. جوانان ما تاریخ 20 سال گذشته را نمی دانند، انگلیس حامل کشتار دسته جمعی و استعمار است. حادثه مسجد گوهرشاد را انگلیسی ها طراحی کردند و تکرار این مشکلات خواست و راهبرد دشمنان است اما ایران کنونی گذشته نیست و ایران بزرگ در فضای سیاسی مرزها را درنوردیده و گسترش یافته است که قدرتمند است. در زمینه فرهنگ فناوری و دفاع. هیچ یک از مقامات انگلیسی تفکر و نگرش خود را تغییر نداده اند و همان چرچیل هستند، فقط در قالب جدیدی فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: برای شکست دشمن نیازمند علم و فناوری هستیم. این قدرتمندترین و مؤثرترین ابزار ما در کنار آگاهی و ایمان است. نقش دانشگاه امام حسین (ع) نقش مؤثری است و می تواند تعیین کننده باشد و می تواند موتور محرکه قوی و پرچمدار بزرگ و سازنده اعتماد به نفس و اثبات قدرت توانایی باشد. ذخایر ارزشمندی از توانایی و استعداد در این دانشگاه وجود دارد که دانشگاه نقش بسزایی در حرکت ایران به سوی فتح قله های فناوری و علم خواهد داشت.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه پرچم علم باید در دست شما دانشگاهیان باشد و به دست بقیه دانشجویان در سراسر کشور برسد، خاطرنشان کرد: شما باید در این زمینه دشمن را شکست دهید، لذا نیازمندیم. دانش و فناوری، و این برای آینده بسیار مهم است. وقتی دانشگاهی می تواند با ارائه محصولی کاملاً قابل قبول در جامعه علمی دنیا بدرخشد این اتفاق می افتد.

  ادامه مذاکرات در ابهام!

سردار سلامی با اشاره به بازدید از آزمایشگاه هوش مصنوعی ادامه داد: جوانان امروزی با اطمینان در آزمایشگاه هوش مصنوعی و میکروالکترونیک فعالیت می کنند. در جایی که علم میکروالکترونیک تنها در اختیار آمریکاست، ما می توانیم دوم باشیم.

وی با تاکید بر اینکه امروز فصل اعتلای و اعتلای دانشگاه است، گفت: از سال گذشته تا امروز می توان از اتفاقات ملموس دانشگاه در زمینه پیشرفت علمی و فناوری به طور کامل تقدیر کرد. دانشگاه امام حسین باید به سمت روشنگری فضای تاریخ و اندیشه و بینش در جهان برود.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: در حوزه های علوم انسانی، سیاسی، جغرافیا، مدیریت روابط بین الملل، جامعه شناسی و روانشناسی در همه این حوزه ها دانشگاه امام حسین (ع) باید در مقابل تفکر غربی که می خواهد رهبری کند بایستد. جهان. آن را دریافت کنید، آن را امتحان کنید

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید