لایپزیگ و اولین جایزه در جام حذفی آلمان

563471 خبر ناگهانی

فینال جام معروف DFB Pocal آلمان بین فرایبورگ و لایپزیگ در روز شنبه 21 می در ورزشگاه المپیک برلین در 21 می برگزار شد که این بازی در 90 دقیقه وقت قانونی با تساوی 1-1 به پایان رسید و دو تیم این تیم در دو پانزده دقیقه بازی را در وقت اضافه تمدید کرد که اولین افتخار خود را در جام حذفی آلمان در تساوی 4-2 مقابل لایپزیگ پس از ضربات پنالتی (5-3) مقابل فرایبورگ به دست آورد.

فرایبورگ در نیمه نهایی یورگن برلین را شکست داد و لایپزیگ با شکست دسته پایین هامبورگ که سال ها یکی از قدرت های بزرگ بوندسلیگا و اروپا بود، به فینال مسابقه بین تیم های 4 و 6 بوندسلیگا در فینال جام حذفی رسید.

این دیدار در حالی آغاز شد که شاید همه نظر بیشتری نسبت به پیروزی لایپزیگ داشتند، اما برخلاف هواداران و تماشاگران حاضر در ورزشگاه المپیک برلین، این فرایبورگ بود که در دقیقه 19 با یک پاس گل اول را به ثمر رساند و ورزشگاه را غرق در شور و شوق کرد. 0 در فرایبورگ

لایپزیگ نیمه دوم را خیلی سریع آغاز کرد و بازی را با 3 شیفت آغاز کرد. درگیری شدید بازیکنان لایپزیگ منجر به دو کارت زرد در دقایق ابتدایی نیمه دوم شد. در فاصله 35 دقیقه تا پایان مسابقه با احتساب زمان از دست رفته ده نفر.

در دقیقه 76 حملات لایپزیگ نتیجه داد و انکنکو با پاس اوربان دروازه فرایبورگ را باز کرد تا 1-1 به تساوی برسد تا لایپزیگ حدود 20 دقیقه باقی مانده باشد.

بعد از گل فرایبورگ 3 تغییر در خط حمله و هافبک انجام داد تا با استفاده از لایپزیگ ده تیم شود و در همان 90 دقیقه پیروز میدان شود. بازی فقط کارت زرد داشت. در پایان 90 دقیقه فرایبورگ دو کارت زرد و لایپزیگ دریافت کردند و هالستنبرگ با 4 کارت زرد و یک کارت قرمز مستقیم بازی طوفانی و پرنشاطی از خود به نمایش گذاشت.

  کلاهبرداری میلیاردی با جعل نرم افزار با بانک

فرایبورگ در دقیقه 120 قبل از رسیدن به نقطه پنالتی تلاش کرد تا بازی را به پایان برساند و لایپزیگ نیز با بازی شلوغ خود تلاش کرد تا بازی را به نقطه پنالتی بکشاند.

در وقت اضافه فرایبورگ عملکرد بهتری داشت و دو بار به دروازه پیروزی رسید اما ضربات بازیکنان این تیم به تیر افقی پیتر گولاچی برخورد کرد. در دقایق پایانی کوین کمپبل با کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا لایپزیگ 9 امتیازی شود اما نتیجه نهایی تغییری نکرد و بازی در ضربات پنالتی به پایان رسید. در ضربات پنالتی بازیکنان لایپزیگ عملکرد بهتری داشتند و هر چهار ضربه را به ثمر رساندند اما فرایبورگ دو ضربه را از دست داد تا شاگردان دومنیکو تدسکو جشن قهرمانی بگیرند.

لایپزیگ در می 2009 تأسیس شد و حدود 13 سال سن دارد، شاید به دلیل Red Bull، یکی از بزرگترین شرکت های نوشیدنی جهان. قهرمانی بوندسلیگا و رسیدن به مقام سوم در سال 2018 برای اثبات نقش حامیان مالی و پول در صعود و سقوط باشگاه ها از قرن بیست و یکم به بعد.

این قهرمانی می تواند منجر به سرمایه گذاری بیشتر و خرید ستاره های گران قیمت از سراسر جهان برای حضور قدرتمند در لایپزیگ در لیگ قهرمانان فصل آینده شود.

ذینفع محسن

دیدگاهتان را بنویسید