قیمت و مشخصات آپارتمان 5 میلیاردی در تهران

523262 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، اگر قصد سرمایه گذاری 5 میلیارد تومانی در تهران را دارید، انتخاب های متفاوتی در مناطق و محله های مختلف شهر تهران دارید. در این گزارش به ارائه و بررسی خانه های 5 میلیاردی تهران می پردازیم.

قیمت و مشخصات آپارتمان کلنگی در شرق تهران

باغ فیض تهران یکی دیگر از محله های زیبا و سرسبز در غرب تهران است. این منطقه یکی از پرطرفدارترین محله های غرب تهران در بین شهروندان غرب پایتخت و خریداران و سرمایه گذاران است.

برای خرید یک آپارتمان 18 ساله در این محله به متراژ 88 متر و 2 خواب به بودجه ای بالغ بر 5 میلیارد تومان نیاز دارید.

همچنین یک واحد دیگر در همین متراژ به متراژ 73 متر و حدود 13 سال در حالی که این واحد دارای 2 خواب است، 5 میلیارد تومان قیمت دارد.

همچنین با سرمایه 5 میلیارد تومان می توانید یک آپارتمان 84 متری در منطقه گیشا (کوی نصر) حدود 30 ساله و 2 خوابه خریداری کنید.

هپچانین یک قله بلند در قرارگاه فاطمی با ارتفاع 100 متر و 2 سی پال که 30 سال از تکمیل این قله می گذرد در روزهای اخیر 5 میلیون تومان برآورد شده است.

همچنین واحد دیگری در همین محله به متراژ 73 متر با وجود اینکه 22 سال از ساخت این واحد می گذرد و دارای 2 اتاق خواب است، در چند روز اخیر 5 میلیارد تومان ارزش گذاری شد.

اگر قصد سرمایه گذاری در بلوار کشاورز را دارید می توانید یک آپارتمان 2 خوابه 94 متری 20 ساله با سرمایه 4.95 میلیارد تومان خریداری کنید.

یک آپارتمان 68 متری 2 خوابه دیگر در منطقه پونک حدود 16 ساله به ارزش 4 میلیارد و 990 میلیون تومان است.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

همچنین در صورت تمایل به خرید خانه نوساز می توانید یک آپارتمان یک خوابه به متراژ 68 متر مربع با سرمایه ای معادل 4 میلیارد و 950 میلیون تومان خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید