قیمت نهایی دنا پلاس در بورس مشخص شد

560748 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، جزئیات تحویل و قیمت دنا پلاس در بورس کالا را بخوانید.

دناپلاس دوباره به بازار بازگشت

عرضه دنا پلاس در بورس با حواشی زیادی همراه بود، از انصراف از تحویل تا بازگشت به بورس تا افزایش 5000 دستگاهی این خودرو در بورس از جمله این حواشی است.

پیش از این قرار بود 5000 خودرو در بورس کالا عرضه شود اما تعداد خودروهای عرضه شده به 10000 دستگاه افزایش یافته است.

قیمت پایه دنا پلاس 189 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است که 100 درصد این مبلغ باید در حساب مردم موجود باشد، طرح فروش 6 اسفند ماه سال جاری است.

شرایط خرید ماشین

هر کد ملی واجد شرایط سفارش یکی از کدهای ارائه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو است و خریداران باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.

همچنین افرادی که در فروش های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۷ توانسته اند از شرکت های خودروسازی خرید کنند، نمی توانند ثبت سفارش کنند. خریداران می بایست همزمان با تسویه مبلغ تراکنش در بورس (تا پایان مدت تسویه مجاز در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در esale، یک پروفایل شخصی ایجاد و تکمیل کنند. ikco.ir.

باید بگویم؛ خریداران باید علاوه بر انتخاب نماینده مجاز، بیمه‌گر مورد نظر خود را انتخاب و هزینه‌های اضافی شامل چهار میلیون و 371 هزار و 310 تومان در قبال بیمه و هزینه مقطوع شماره A به اضافه 13 درصد مالیات و هزینه‌های قانونی را واریز کنند. در مبلغ معامله
در صورت عدم پرداخت هزینه حداکثر تا پنج روز تقویمی پس از ارسال پیامک جهت تکمیل پرداخت اقلام قانونی، متناسب با تاخیر خریدار در واریز وجه اضافی، زمان تحویل خودرو تغییر کرده و مشتری باید جریمه ای به میزان یک دهم ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو بپردازد.

  احتمال افزایش 3 برابری قیمت شیرخشک

روز به علاوه قیمت پایه

بر اساس بخشنامه منتشر شده شرایط فروش دنا پلاس قیمت پایه دنا پلاس 189500000 تومان خواهد بود. رنگ ارائه شده سفید و تعداد این خودرو 5000 عدد می باشد.

پیش پرداخت خرید این خودرو 100% درج شده و زمان تحویل خودرو دنا پلاس در این فروش 6 اسفند 1401 می باشد.

متقاضیان خرید این خودرو از بورس کالا باید در نظر داشته باشند که در پایان معامله و هنگام خرید خودرو باید 13 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر اساس قیمت فروش نهایی و همچنین مبلغ 4 میلیون پرداخت کنند. و 371 هزار تومان به عنوان هزینه اضافی شماره گذاری و بیمه و پرداخت …

بر اساس قوانین جدید فروش خودرو در بورس کالا، تنها افرادی که از سال 2018 تاکنون از تولیدکنندگان خصوصی یا دولتی خودرو خریداری نکرده اند، می توانند از این بستر خودرو خریداری کنند.

هر طرف حق دارد در تاریخ انتشار یکی از کدهای ارائه شده را سفارش دهد. خریداران باید 18 سال یا بیشتر سن داشته باشند.

مشخصات دنا پلاس

دنا پلاس از موتور EF7 با حجم موتور 1645 / حداکثر قدرت موتور 113 اسب بخار نیرو می گیرد. / حداکثر گشتاور 155 نیوتن متر / استاندارد آلایندگی یورو 5 / ترمز فنجانی عقب / سیستم ترمز ضد قفل (EBD و ABS) گیربکس 5 سرعته دستی / چرخ های فولادی 15 اینچی / سنسور سرعت عقب / دوربین دید عقب / کروز کنترل / برقی آینه های بغل / صندلی برقی راننده و صندلی دانش آموز 8 جهته / چند رسانه ای / فرمان برقی / دکمه های کنترل فرمان

دیدگاهتان را بنویسید