قیمت جدید خودروهای بهمن دیزل اعلام شد

قیمت های جدید کامیون امپور (BD500) قوی ترین و مدرن ترین کشنده تولیدی کشور و کامیون های برقی مدرن شش و 8.5 تنی (به همراه اتاق خواب و کابین بسیار راحت و مدرن) سال 1401 اعلام شد. .

به گزارش شرکت بهمن دیزل، علیرغم افزایش پنج برابری هزینه های گمرکی ناشی از تغییر نرخ مبادله ای از چهار و 200 تن به 25 هزار تن و افزایش هزینه های حمل و نقل خارجی و داخلی و افزایش نیروی کار در سال جاری. بهمن دیزل به بیش از 50 درصد کمترین افزایش قیمت را برای محصولات خود به شرح زیر اعلام کرد.

    باخمن دیزل

کامیون کشنده امپراتوری با برندهای معتبر اروپایی رقابت می کند و مجهز به آخرین استانداردهای جهانی است و مجوز حمل و نقل کالاهای خطرناک را نیز دارد. این کامیون دارای موتور قدرتمند کامینز با قدرت 500 اسب بخار است. و گیربکس 12 سرعته ZF اتوماتیک آلمان. مجهز به درایو بی نظیر، از مشخصات و تفاوت هایی که این کامیون را متمایز می کند می توان به سیستم هشدار خروج از خط (LDWS)، سیستم هوشمند ترمز اضطراری (AEBS) و کنترل الکترونیکی پایداری (ESC) و … اشاره کرد.

کامیون های فورس با کابین بسیار راحت و مدرن در دو مدل شش و 8.5 تنی از موتور قدرتمند و استاندارد آلایندگی یورو 5 بهره می برند که در دو نوع تراورس و بدون اسکله تولید شده و آماده فروش در بازار می باشد.

انتهای پیام/

  داریوش او را می خواست. او را کشتم و جسدش را آتش زدم

دیدگاهتان را بنویسید