قیمت بلوک 50 متری جنوب تهران چقدر است؟

541261 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، مناطق 9 تا 20 مانند مناطق جنوبی تهران مقصد خرید و اجاره مسکن تعداد قابل توجهی از متقاضیان مسکن در پایتخت است. این مناطق عبارتند از مولوی، شوش، جفت آباد، نازی آباد، جوادیه و منیریه. مولوی یکی از محله هایی است که قیمت مسکن در آن نسبت به بسیاری از محله های تهران ارزانتر است، این محله از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و … وضعیت خوبی دارد. و در نزدیکی بازار بزرگ تهران واقع شده است.

بیشتر بخوانید:

یک واحد 48 متری در منطقه که دارای 1 خواب و قدمت 5 ساله است 740 میلیون تن قیمت گذاری شده است.

جوادیه یکی دیگر از مناطق جنوب تهران است. بلوک 55 متری و 5 ساله که دارای 1 اتاق خواب است، ارزشی معادل یک میلیارد و 360 میلیون تن در این منطقه دارد.

واحد دیگری نیز که 48 متر طول دارد و 20 سال از ساخت آن می گذرد و یک اتاق خواب نیز دارد در روزهای اخیر 800 میلیون تن به فروش رسیده است.

در منیریه خرید آپارتمان 16 ساله 52 متری 1 خوابه به بودجه ای معادل 995 میلیون تن نیاز دارد.

در نازی آباد یک واحد 50 متری 18 ساله و یک خوابه 970 میلیون تن قیمت دارد.

در منیریه یکی از مناطق معروف جنوبی تهران، یک واحد آپارتمان یک خوابه با متراژ 54 متر با عمر 11 سال، یک میلیارد و 380 میلیون تن ارزش گذاری شده است.

یک واحد آپارتمان 55 متری یک خوابه نوساز در شوش در روزهای اخیر به مبلغ یک میلیارد و 50 میلیون تن معامله شده است.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

در نظر داشته باشید که این ارقام بر اساس واحدهای فروخته شده در تهران است و قطعا قیمت مسکن در این محله ها را به طور دقیق توضیح نمی دهد. قیمت خانه ها در هر منطقه با توجه به قدمت بنا، امکانات، خیابان ها، شرایط مالک و فروشنده و … متفاوت خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید