قیمت اقلام ویژه شب یلد تعیین شد

572010 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایسکانیوز، سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با اتخاذ و اجرای تدابیری تمامی محصولات مورد نیاز شب یلدا را به میزان کافی در میادین میوه و تره بار ذخیره و آماده کرده است. ، و شهروندان می توانند به راحتی از امروز تا 9 آذرماه اقلام مورد نیاز خود در آن شب را از میادین میوه و تره بار این سازمان تهیه کنند.

بیشتر بخوانید:

با توجه به تفاوت بیش از 35 تا 40 درصدی قیمت میوه و تره بار در میادین میوه و تره بار نسبت به میانگین قیمت محصولات مشابه در سطح شهر تهران، شهروندان می توانند نیاز خود را با «کیفیت مطلوب» و «قیمت مناسب» خریداری کنند. از بازارها و بازارهای میوه و تره بار برای تهیه.

به منظور افزایش خدمات رسانی به شهروندان در آستانه شب یلدا، ساعات کاری میادین و بازارها در روزهای منتهی به این شب افزایش یافته است و در روزهای 8 و 9 آذرماه تمامی میادین و میادین میوه و تره بار تا پایان ماه دایر است. ساعت 8 بعد از ظهر

تشکیل چهار گروه نظارتی ویژه از حوزه بازرسی سازمان، در این ایام منتهی به شب یلدا، از 22 میدان اصلی میوه و تره بار و میادین کمکی به طور مستمر بازدید می شود و در این بازدیدها کیفیت، کمیت و تایید شده است. قیمت تمام محصولات اعم از میوه و سبزیجات، آجیل و خشکبار، محصولات پروتئینی، لبنیات و بیشتر از همه محصولات مورد نیاز شهروندان در آن شب به طور کامل بررسی و نظارت می شود.

  آنجلینو به هوفنهایم رفت

با توجه به افزایش حضور در بورس میوه و تره بار در این ایام، نظارت بر فعالیت اپراتورها و غرفه داران تشدید می شود و همچنین پیش بینی های لازم برای تهیه ترازوهای تکمیلی، تامین نیروی انسانی لازم برای جلوگیری از صف های طولانی و ازدحام جمعیت انجام می شود. . ، بررسی و بررسی مستمر برچسب قیمت ها، نظارت مستمر و کافی بر کیفیت و قیمت و رعایت دستورالعمل ها، اقدامات لازم برای روان تردد در پارکینگ ها جهت سهولت در تردد شهروندان و … همچنین می توانید از خرید آجیل، خشکبار و ماهی … کیفیت خوب و قیمت مناسب

اقلام پرطرفدار ویژه شب یلدا شامل انار کیلویی 18400 تومان، هندوانه چیتی کیلویی 5500 تومان، هندوانه سفید کیلویی 6500 تومان، پاشنه 27 کیلویی 1000 تومان و خرما 902 کیلویی تومان و همچنین قیمت هر کیلوگرم ماهی قزل آلا رنگین کمانی (بالای 300 گرم) 88 هزار تومان و ماهی قزل آلا پرتقالی مخصوص یک کیلوگرم 95 هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم آجیل شیرین با باسلوق 173 است. هزار تومان و آجیل شیرین بدون نمک 188 هزار تومان و قیمت آجیل شور کیلویی 214 هزار تومان در میادین میوه و تره بار است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید