قوی ترین شبکه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آموزش و پرورش است

565277 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، نشست سراسری مدیران گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد شریفانی رئیس دفتر عالی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

شریفانی در این دیدار گفت: قوی ترین شبکه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی وزارت آموزش و پرورش است و باید از ظرفیت موجود برای ایجاد تحول در فضای فرهنگی به خوبی استفاده شود.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران فرصتی برای بیان معارف دینی ایجاد کرده است و معاونت آموزشی دانشگاه می تواند با ارتباط با حدود یک میلیون دانشجو به تبیین ارزش های اسلامی و دینی بپردازد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: قبل از انقلاب فرصت ارتباط با مردم برای بیان مسائل دینی محدود بود اما اکنون می توان با بنیانگذاران آینده کشور ارتباط نزدیک تری برقرار کرد.

وی با اشاره به اینکه موضوع تربیت در قرآن آمده است، گفت: پیامبر اسلام (ص) با ایجاد برنامه ای در این راستا گام برداشت و آن آشنایی مردم با تلاوت قرآن بود. و معلمان با آموزش می توانند با انتخاب آیات متناسب با کشور ضمن آموزش روخوانی قرآن، این مسیر را انتخاب کنند و فرصت حفظ آیات را نیز فراهم کنند. آموزش مقدمه ای برای خودسازی است تا بتوان مفاهیم دینی را در زندگی مردم به کار برد.

انتهای پیام/

  استانداردهای شبکه سه طرفه / انجمن ها مطابق با معادلاتی است که فردوسی پور با آن اشتباه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید