قول عجیب پنجعلی برای اداره آکادمی پرسپولیس/ قرمزها برمی گردند؟

طی یکی دو روز آینده جلسه ای در باشگاه پرسپولیس تشکیل می شود و تکلیف آکادمی این باشگاه و مدیریت آن مشخص می شود. در این جلسه باید تکلیف مدیریت آکادمی که در فصل گذشته با سرپرستی محسن خلیلی فعالیت می کند مشخص شود.

در همین رابطه به حضور محمد پنجعلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در این سمت اشاره می شود. پنجعلی که در ابتدای مدیرعاملی پرسپولیس به شدت منتقد رضا درویش بود و حتی علیه درویش مصاحبه می کرد، حالا شانس زیادی برای نشستن روی صندلی اجرایی این باشگاه دارد.

محمد پنجعلی قصد دارد در صورت حضور مجدد در آکادمی پرسپولیس با پیشکسوتانی چون رحیم یوسفی، مرتضی فنونی زاده، جمشید شاه محمدی و … کارهایی انجام دهد. نکته جالب و البته عجیب اینکه پنجعلی حدس می زد نه تنها از باشگاه مدیریت بازرگانی بودجه ای دریافت نمی کنند، بلکه حتی درآمدزایی هم خواهند داشت!

شنیده ها حاکی از آن است که پنجعلی به کارکنان باشگاه اعلام کرده است که 4 اسپانسر آکادمی دارد و حتی حق پخش تلویزیونی را هم خواهد گرفت!

در دوران حضور محمد پنجعلی در آکادمی پرسپولیس، جدا از برخی گلایه ها، تیم های اصلی نتوانستند قفل بازی کنند و به همین دلیل نونهالان و نونهالان به سطح پایین تری سقوط کردند و وضعیت آکادمی خوب نبود. همه چیز. با این حال در آخرین فصل فوتبال پایه که توسط محسن خلیلی اداره می شد، شرایط تیم های درجه یک پرسپولیس شرایط امیدوارکننده ای را نشان داد و حالا در صورت تغییر شرایط احتمالا باید منتظر بازگشت باشگاه باشیم. مردم عادی.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

شکی نیست که هویت باشگاهی مانند پرسپولیس بر اساس اعتبار باشگاه های قبلی است، اما با تغییرات احتمالی باید دید آینده آکادمی باشگاه در انتظار چه چیزی است، هرچند ممکن است ردپایی از علی پروین وجود داشته باشد. رابطه بسیار نزدیک با رضا درویش این تحولات را می توان دید.

دیدگاهتان را بنویسید