قوانین عفاف و حجاب به زودی اجرا می شود

574001 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار دانشگاه ایسکانیوز، کبری خزعلی در همایش «گام دوم شورای عالی انقلاب فرهنگی; در مسیر تحول» که صبح امروز شنبه (28 آذرماه) در تالار وحدت برگزار شد، با بیان اینکه هم اکنون در گام دوم انقلاب و فرهنگ انقلابی قرار داریم، تصریح کرد: هدایت فرهنگ مهمترین نقش شورای عالی است. از انقلاب فرهنگی

وی ادامه داد: در حال حاضر مهندسی فرهنگی در کشور در حال رخ دادن است، شورای عالی انقلاب فرهنگی موضوع تبعیت از فرهنگ غرب را به فرهنگ مقابله با غرب تبدیل کرده است، بنابراین احیای فرهنگ انقلابی مهمترین کار خواهد بود. وظیفه این شورا در گام دوم .

یکی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: هرج و مرج فرهنگی یا افتادن امور به دست افراد نالایق، ناشی از سردرگمی در تصمیم گیری مسئولان کشور است.

وی افزود: به مردم متدین قول می دهم قوانین عفاف و حجاب که مصوبه شورای اسلامی یا شورای عالی انقلاب فرهنگی است به محض آرامش کشور اجرا شود.

هزالی با اشاره به ضرورت تحول فرهنگی تصریح کرد: تحول فرهنگی را باید در رویکرد و سبک زندگی مردم دید. پس سوال اینجاست که در برنامه ششم توسعه تا چه اندازه خانواده و فرهنگ را پیش بینی کرده ایم؟ یا فرهنگ سازی در حوزه خانواده و زنان در تهیه برنامه هفتم توسعه مد نظر است؟

انتهای پیام/

  چه کسانی باید واکسن آنفولانزا بزنند و نباید؟

دیدگاهتان را بنویسید