قهرمانی پرسپولیس مهمتر از گلهای من است

گئورگی گلسیانی، مدافع گلزن پرسپولیس به خبرنگار خبروشی گفت: خوشحالم که بازیکن موثری برای تیم بودم، اما همه در پرسپولیس زحمت می کشند، اینطور نیست که من فقط گل زدم.

بی شک ستاره دربی گیورگی گلچیانی بود که توانست تمامی بازیکنان و مهاجمان حاضر و غایب تیمش را از میدان به در کند. جورجی گلسیانی با دو ضربه سر دیدنی از روی دو ضربه ایستگاهی به ثمر رساند و در دیدار پرسپولیس و استقلال در حالی که اولین دربی تهران را تجربه کرد، مانند گوهری درخشید. شنیدن آخرین صحبت های ستاره بی چون و چرا و برترین گلزن دربی گذشته بی معنا نیست.

دربی اول برایت خوب بود و همانطور که گفتی با برد پرسپولیس می توانست بهتر باشد. اینطوری نیست

بله، اما من عادت به پشیمانی ندارم. دوست داشتم گل هایم مربوط به برد پرسپولیس باشد اما گذشت. استقلال حریف خوبی است و به هر حال بازی با تساوی به پایان رسید. حالا باید به فکر آینده بود و دربی برای من تمام شد!

واقعا؟

بله، دربی تمام شد و حالا باید به بازی دارت فکر کنم. ما در صدر لیگ برتر هستیم و باید در مسابقات بعدی این جایگاه را با موفقیت و با دقت حفظ کنیم.

اما اینکه در اولین دربی 2 گل به ثمر رساندی فوق العاده بود. حتی اگر مدافع باشی؟

من وظیفه ام را انجام دادم. به هر حال باید با استانداردها ادامه می دادم و با کمک هم تیمی هایم گل زدم اما مهمتر از گل هایم قهرمانی پرسپولیس است. این یک هدف بزرگ است و برای رسیدن به آن باید بسیار مراقب و هوشیار باشیم.

  مهران مدیری پیام جدید + فیلم داد

جالب بود! گلزن دربی باید تا آخر هفته و گاهی حتی پایان فصل صبر کند و…

خوشحالم که بازیکن موثری برای تیم بودم اما همه در پرسپولیس زحمت می کشند. اینطور نیست که من فقط گل می زنم، اما در فوتبال حرفه ای باید به جلو نگاه کرد. بازی با استقلال تهران هم بازی مهم و سختی بود که به پایان رسید. حالا با پیکان مسابقه داریم و نمی توانم برگردم و بگویم در دربی چه اتفاقی افتاد یا نشد؟

خب این نشان دهنده روحیه حرفه ای شماست. بازی پیکان را چگونه دوست دارید؟

در لیگ برتر ایران همه مسابقات سخت است. ما مسابقه آسانی در پیش نداریم و باید مراقب باشیم و بیشتر مراقب باشیم. پیکان هم تیم خوبی است اما امیدوارم بتوانیم در این دیدار موفق باشیم زیرا باید برتری خود را حفظ کنیم. بسیار مهم است که روند گلزنی خود را تجدید کنیم. امیدوارم تلاش همه بچه ها به قهرمانی پرسپولیس منجر شود.

بالاخره حرف های ناگفته ای ندارید؟

جا دارد از هواداران پرسپولیس تشکر کنم که نتوانستند به ورزشگاه بیایند. همه واقعاً با من مهربان بودند و از روزی که با پرسپولیس قرارداد امضا کردم می دانستم که چقدر طرفداران دوست داشتنی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید