قهرمانی در ژن پرسپولیس

527513 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حمید مطهری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: پرواز ما دیر به زمین نشست و به دلیل مشکلات امنیتی مدتی طول کشید تا به هتل برسیم، اما زمانی که به هتل رسیدیم ساعت حدود 5 بود. دقیقه به هفت و من بودم که به کنفرانس رسیدم، اما مدیر رسانه ای تیم به من گفت که شما زمان را از دست دادید و بنابراین من نمی توانم به کنفرانس برسم وگرنه مشکلی نیست. از این بابت عذرخواهی می کنم. همیشه با رسانه های خوب ارتباط خوبی داشتم اگر مزاحمتی بود عذرخواهی می کنم.

ادامه مطلب

وی با اشاره به بازی فردا گفت: دو بار در لیگ و یک بار در جام حذفی به مصاف ذوب آهن رفتیم که هر دو بار پیروز شدیم، اما حریف ما نسبت به این دو بازی تفاوت چشمگیری داشت و تیمی بسیار بهتر بود. وضعیت آنها به لطف جذبی که در نیم فصل دوم داشتند بهتر شد. ذوب آهن تیمی است که واقعا عقبه دارد. این تیم حتی به فینال آسیا هم رسید، آنها برای ما بسیار افتخارآفرین هستند.

سرمربی پرسپولیس گفت: فنی کادر فنی بسیار خوبی دارند و فردا بازی بسیار سختی خواهیم داشت اما آنها را به خوبی می شناسیم. سعی می کنیم فوتبال خود را به حریف دیکته کنیم و بتوانیم از هر بازی سه امتیاز بگیریم. موفقیت همیشه پشت پای ثابت بازیکنان پرسپولیس است. همیشه گفته ام قهرمانی در ژن پرسپولیس است و ما برای قهرمانی می جنگیم. بازی قبلی ما هم یک نکته مهم و ویژه داشت. تیم ما بعد از نشان دادن 10 نفر و قهرمانی و قهرمانی و این در حضور تک تک بازیکنان ما خریدنی نیست و این حس قهرمانی در باشگاه ماست.

  مدیریت بحران استان تهران هشدار داد و گفت: از چادر زدن در کنار رودخانه ها خودداری کنید

وی افزود: بازیکنان ما نشان دادند که این ویژگی را دارند و ثابت کردند که 10 نفر می توانند گل بزنند و برنده شوند. اما باید این مسابقه را فراموش کنیم و برای فردا آماده شویم. در اروپا در بازی رئال و منچسترسیتی دیدیم که همه فکر می کردند تیم انگلیسی صعود کرده است، ناگهان اتفاقی مشابه افتاد. پس نباید مغرور باشیم. باید کارمان را به خوبی انجام دهیم تا خدای ناکرده فردا با موفقیت از زمین مسابقه بیرون بیاییم و مسابقه قبلی خود را فراموش کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید