قهرمانی استقلال در دستان اوست

561563 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، یدلا اکبری با اشاره به از سرگیری رقابت های لیگ برتر و دیدارهای باقی مانده استقلال گفت: آبی های تهرانی این روزها در شرایط خوبی به سر می برند و در آرامش و دور از دسترس تمرین می کنند تا برای یک بازی حساس آماده شوند. .

وی ادامه داد: استقلال با تصمیم کادر فنی سه بازی تدارکاتی انجام داد تا از نظر آمادگی و سلامت روحی و روانی آماده این دیدار باشد تا زمانی که مصدومی وجود نداشته باشد و بتواند با تمام توان به مصاف حریف قدیمی خود برود. “

بیشتر بخوانید:

هافبک سابق تیم فوتبال استقلال درباره شرایط سپاهان گفت: سپاهان تیمی کاملا حرفه ای است و بازیکنان بزرگی دارد که همگی می توانند نقش تعیین کننده ای داشته باشند. آنها اگرچه در لیگ قهرمانان موفق نشدند اما کاملا آماده هستند، نمی خواهند در اصفهان امتیاز از دست بدهند و به شکست اعتراف کنند.

وی ادامه داد: این تیم در تمرینات به سر می برد و اکنون می خواهد با پیروزی در 6 دیدار آینده سهمیه خود در لیگ قهرمانان آسیا را پس بگیرد، بنابراین با حمایت هوادارانش تمام تلاش خود را برای پیروزی در این دیدار انجام می دهد. .

اکبری اضافه کرد: کادر فنی استقلال هم می داند که قهرمانی در دستان آنهاست تا زمانی که از حاشیه دور هستند تمرکزشان فقط روی بازی هاست و اشتباه نمی کنند چرا که کوچکترین اشتباه باعث می شود استقلال دور بماند. از قهرمانی . آبی ها 6 امتیاز با حریف همیشگی خود فاصله دارند و این برای آنها محدودیت امنیتی خواهد بود اما این نباید باعث افتخار آنها شود و فکر کنند برنده یا قهرمان هستند.

  آخرین آمار تاج در ایران/ 191 نفر در 24 ساعت گذشته جان باختند

وی در پاسخ به این سوال که آیا وقت آن نرسیده که استقلال در هفته های اخیر به دنبال بازیکنان جدید باشد؟ او گفت: فصل نقل و انتقالات برای هر تیمی حساس است. استقلال باید همزمان روی 6 بازی باقی مانده تمرکز کند و برای رفع نقاط ضعف فصل آینده تلاش کند و با جذب بازیکنان خوب خود را برای شروع لیگ بعدی آماده کند.

هافبک سابق استقلال گفت: مدیران استقلال نیز باید با کادر فنی برای جذب بازیکنان جدید همکاری کنند تا استقلال فصل آینده را با قدرت بیشتری نسبت به امسال آغاز کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید