قطعی برق 200 دستگاه اجرایی پرمصرف در تهران

535866 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، کامبیز ناظریان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: خط قرمز صنعت برق در شرایط کنونی تامین آسایش و آرامش هموطنان است و همه کارکنان این صنعت در تلاش برای شکستن هستند. او گفت: “هموطن ایجاد نکنید.”

وی افزود: در این راستا و با توجه به اطلاع رسانی و هشدارهای مکرر به مشترکان پرمصرف بخش اداری، تنها دیروز و امروز 15 و 17 تیرماه برق بیش از 200 دستگاه پرمصرف اداری در پایتخت کاهش یافت. همکاری لازم برای کاهش مصرف برق نداشتند طبق اعلام مسئولان دریافتی از هیئت دولت با اخطار قبلی قطع شد.

ناظران می گویند برای حفظ جایگاه اجتماعی این ادارات، دیروز و امروز فقط اسامی پرمصرف ترین ها اعلام شد، اما در صورت ادامه عدم همکاری این ادارات، باید اسامی پرمصرف ترین ها را اعلام کنیم. . ادارات برای مصرف در روزهای آینده

وی همچنین با بیان اینکه مطالعات میدانی و گزارش کنتورهای هوشمند به جز در موارد معدودی کاهش چشمگیر مصرف برق در اکثر بانک های تهران را نشان داده است، گفت: تعهد و مسئولیت اجتماعی و ملی و همکاری ارزشمند مدیران.کارکنان پایتخت بانک ها و شعب قابل تقدیر هستند و امیدواریم با تعداد کمی از شعب باقی مانده کاهش مصرف برق را در دستور کار خود قرار دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خاطرنشان کرد: قطعی برق در ادارات پرمصرف تا پایان پیک مصرف تابستانی با جدیت ادامه دارد.

به گزارش شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، پژوهشگاه نفت، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سازمان ملی زمین و مسکن، شرکت ارتباطات سیار، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، شرکت پشتیبانی امور دام، سازمان سرمایه گذاری فنی و کمک های اقتصادی به ایران، سازمان مشاور فنی و مهندسی شهرداری تهران و ساختمان شماره 2 وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از جمله دفاتر پرمصرفی بودند که روز سه شنبه (7 تیر) به حالت تعلیق درآمدند.

  تکرار آتش سوزی در میانکاله / درخواست بالگرد آتش نشانی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید