قتل یک زن پس از وسوسه های شیطانی

شامگاه نهم دی ماه سال گذشته مردی با 110 از خودکشی زن جوانی در آپارتمانی در منطقه پنج تن مشهد خبر داد. در پی انتشار این خبر ماموران پلیس به آدرس مذکور مراجعه و با جسد زن جوانی مواجه شدند که روسری بر روی گردنش بریده بود. مرد 35 ساله ای که در خانه حضور داشت و مدعی بود با زن جوان ازدواج موقت کرده است به پلیس گفت: او خود را از نردبان حیاط حلق آویز کرد و من با چاقو روسری را بریدم و سعی کردم آن را از روی دستش ببرم. دهان نفس کشیدن از طریق دهان او را از مرگ نجات داد، اما من شکست خوردم. در همین حال پلیس آگاهی به قاضی ویژه قتل عمد اعلام کرد که دقایقی بعد با حضور قاضی دکتر صادق صفری در خیابان پنجتن 48 تحقیقات میدانی آغاز شد اما وضعیت عادی به نظر نمی رسید و افسر دادگاه مشکوک به حلق آویز شدن مشکوک شد. چرا مرد 35 ساله پرسید: چاقوی بزرگی را که برای بریدن روسری استفاده کردی از کجا آوردی؟

مرد پاسخ داد: چاقو در کیف صیغه من بود!

با این پاسخ مأمور دادگاه بلافاصله چاقو را در کیف متوفی قرار داد اما چاقو در کیف جا نیفتاد. با مشکوک شدن ماجرا، قاضی صفری پرسید: «در بازرسی ملک با زن جوان کلیدی پیدا نشد، پس چگونه او وارد خانه شد؟» مرد که دست و پای خود را گم کرده بود، آن را کشید. پای صاحبخانه را گرفت و گفت: صاحبخانه کلید خانه ما را دارد، اما صاحبخانه شهادت او را تکذیب کرد.

  پرونده تخلفات روحانی و جهانگیری به مراجع قضایی ارجاع می شود

قاضی صفری عمدا دستور بازداشت این مرد متاهل را صادر کرد تا اینکه همسرش از ازدواج مجدد وی مطلع شد. حدود 100 روز از این حادثه تکان دهنده می گذرد اما مرتضی-گ (متهم پرونده) همچنان مدعی است که زن 22 ساله خودکشی کرده است.

در همین حال، تیمی آموزش دیده از کارآگاهان اداره کل پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ سلطانیان (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) و راهنمایی های ارزنده قاضی ویژه قتل عمد، رصد عمیق اطلاعاتی را برای جمع آوری مدارک و مستندات مناسب آغاز کردند. دادگاه. وی در حین جستجوی مرد 35 ساله در کارواش، با جنایات هولناک و ادعاهای ساختگی سعی در به انحراف کشاندن پرونده دارد، اما تجربه تیمی از کارآگاهان و اقدامات انجام شده توسط دستگاه قضایی او را به دردسر انداخت. – باعث شد باتلاق عمیق تر شود و داستان هایش کم رنگ شود. سرانجام حدود 100 روز پس از حادثه، مرتضی تصمیم می گیرد حقیقت ماجرا را فاش کند، اما همچنان برای فرار از مجازات، داستان هایی را جمع آوری می کند که هر بار با شواهد موجود متوقف می شود.

در همین حال ناگهان فریاد زد، شیطان مرا فریب داد!

زن مرا وسوسه کرد و من تاوان خیانت به همسرم را دادم!

متهم این پرونده جنایی که در حضور سرهنگ ولی نجفی (رئیس اداره قتل عمد) اعتراف کرد، مدعی است که می خواهد تمام حقیقت تلخ این جنایت را فاش کند!

قاضی صفری خیلی زود پلیس را در جریان گذاشت و دقایقی بعد عامل این جنایت مقابل قاضی شعبه 208 کلانتری نشست و ماجرای این جنایت هولناک را گفت.

  علاقه جوانان ازبکستان به محمود احمدی نژاد!

من حدود 4 سال پیش با این زن جوان آشنا شدم. در آن زمان من در کار پسته بودم و دختران و زنان جوان زیادی را برای شکستن پسته استخدام کردم. با ز.ام تماس گرفتم در حالی که حدود 4 ماه پیش برایش خانه ای در منطقه پنج تن مشهد اجاره کردم و وسایل زندگی خریدم. اما بعد از مدتی مرا تهدید کردی که چرا زنت را طلاق نمی دهی! با اینکه همسرم متوجه رابطه من با مرد غریبه شد، منکر آن شدم تا اینکه شب قبل از حادثه با ز تماس گرفتم و او را راضی کردم که صبح به کوچه بیاید تا او را به همان خانه اجاره ای ببرم. وقتی به خانه رسیدیم تازه متوجه شدم که «کلید» خانه را با لباس کار و در کارواش جا گذاشته ام، چون مدتی پیش کارواش راه انداخته بودم و زندگی ام را می کردم، از زن خواستم که صبر کن خودم دنبال کلید رفتم قلیان اما “ز” دوباره تهدیدم کرد روسری اش را برداشت و از پله های حیاط بالا رفت تا خودکشی کند اما خوب نبود. یک ساعت بعد به هوش آمد و شروع به فحاشی کرد و چیز بدی به من گفت، کنترلم را از دست دادم، همان روسری را دور گردنش حلقه کردم و وقتی دیدم دیگر حرکت نمی کند خفه اش کردم، به یکی از دوستانم زنگ زدم و به او گفتم که خانمی در خانه ام آویزان شده بود و بعد از او خواستم بیاید و جسد را با هم بیرون بیاوریم!

البته من از قبل بنزین آماده کرده بودم که بدنم را بسوزانم اما دوستم با 110 تماس گرفت و به خانه ام آمدند.

  مهلت انتخاب واحد دانشگاه پیام نور تمدید شد

البته قبل از آمدن پلیس رمز گوشی این خانم را باز کردم و رد تمام پیام ها و تماس هایم را پاک کردم! و…

پس از اعتراف صریح مرد 35 ساله که با درایت و هوشیاری منشی دادگاه و با تلاش کارآگاهان اداره جنایی انجام شد، وی برای ادامه مراحل در اختیار سرهنگ مرادی (همیار پرونده) قرار گرفت. تحقیق و بررسی. تا زوایای پنهان این جنایت آشکار شود. همچنین به دقت تحقیق شود.

دیدگاهتان را بنویسید