قتل یک زن مسن به جرم سرقت!

ساعت 23 روز شنبه 7 اسفندماه گزارش قتل به قاضی میثم حسین پور بازپرس جنایی تهران گزارش شد و وی به همراه تیمی از ماموران آگاهی تهران در محل حاضر شدند که آپارتمانی در یکی از مناطق پایتخت

تیم جنایی با ورود به آپارتمان با جسد پیرزنی 70 ساله مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود. او در این آپارتمان به تنهایی زندگی می کرد و پس از کشته شدن تمام طلاهایش به سرقت رفت. همانطور که مشخص شد قاتل یا قاتلان شناخته شده دستبندهایش را با سیم چینی از دستانش خارج کردند.

هیچ نشانه ای از خرابکاری دم در نیست، چه به زور و چه به زور، یعنی جنایت توسط یکی از آشنایان انجام شده است. ماموران متوجه شدند که یکی از اتاق ها بیش از حد شلوغ بوده و قاتل شناخته شده احتمالا به دنبال چیزی بوده و از ترس کشف شدن، کارش را نیمه کاره رها کرده و متواری شده است. علاوه بر این، دستکش و چاقوی مورد استفاده در قتل نیز در کنار جسد باقی مانده است.

اولین فردی که با جسد ملاقات کرد دختر مقتول بود. او به پلیس که بسیار بی حوصله بود، گفت: من در ساختمان روبروی خیابان زندگی می کنم و چون مادرم تنها زندگی می کند و پیر است، هر از گاهی برایش غذا می آورم. شب حادثه قرار بود برایش شام بخورم و حوالی ساعت 7:40 مادرم زنگ زد و از من خواست که غذایش را ببرم. نگفت که مهمانی دارد یا با یکی از آشنایان آشنا شده است، اما چند دقیقه بعد قرار گذاشت تا برایش غذا بیاورم.

  مهراب گاسمهانی از عدم شفافیت در دارایی های مقامات انتقاد کرد

وی ادامه داد: حدود 30 تا 40 دقیقه طول کشید تا غذا آماده شد و به خانه مادرم رفتم اما هیچکس در خانه ام را نزد. فکر کردم نماز می خواند با کلید در را باز کردم و وارد خانه مادرم شدم اما با صحنه وحشتناکی مواجه شدم. مادرم غرق در خون روی زمین بود و در نایلون پیچیده شده بود.

وقتی همسایه ها رسیدند، وحشت زده فریاد زدم و با پلیس تماس گرفتم. در پی این حادثه، جستجوی گروهی از ماموران پلیس آگاهی دهم تهران برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان جنایت آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید