قتل هولناک یک جوان در ارتفاعات شمال تهران

532991 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، اواسط دی ماه امسال زن جوانی به یکی از کلانتری های تهران رفت و زمانی که مقابل مامور پلیس قرار گرفت گفت: 10 روز پیش شاهد جنایت هولناکی در شهر تهران بودم. شمال تهران و چون عذاب وجدان دارم اومدم خودم رو معرفی کنم!

کشف جسد مرد جوانی با دست و پای بسته در سطل زباله / معمایی قتل فاش شد

زن جوان ادامه داد: ماجرای این قتل از آنجا شروع شد که در کافه ای در شمال تهران با زن جوانی آشنا شدم، سپس متوجه شدم این زن جوان در زمانی که شوهرش در کنار او بوده با مردی به نام بهزاد رابطه پنهانی داشته است. بهزاد هم به کافه رفت و آمد می کرد و می دانست که من از رابطه پنهانی آنها خبر دارم.

متهم پرونده ادامه می دهد: سپس با همسر زن جوان آشنا شدم و زیاد به خانه آنها رفتیم و زن جوان مدعی شد که با همسرش که ورزشکار است مشکلات شخصی داشته و به همین دلیل به او خیانت کرده است. “

زن جوان گفت: روز حادثه بهزاد و زن جوان به ارتفاعات شمال تهران رفته بودند و با تهدید من از من خواستند که با ترفند شیطانی بهزاد جوان را به آنجا بیاورم، اینطور شد که در این نزاع یک مرد جوان توسط بهزاد با ضربات چاقو مرگبار کشته شد. سپس جسد مرد جوانی توسط بهزاد و زن جوانی در یکی از روستاهای دماوند به آتش کشیده شد!

مفقود شدن قربانی را به خانواده خود گزارش دهید

پس از اظهارات این زن جوان، تحقیقات تیم جنایی برای احراز صحت اظهارات با دستور کارشناسان پزشکی قانونی آغاز شد و در تحقیقات اولیه مشخص شد خانواده مقتول چندی پیش با مراجعه به اداره چهارم پلیس آگاهی و پلیس آگاهی. از غیبت داماد و عروس خبر داد.

  25 ژوئن; برای افزایش حقوق بازنشستگی سپرده گذاری می شود

در ادامه تحقیقات تیم جنایی نیز مشخص شد که زن جوان و بهزاد پس از کشتن مقتول مخفیانه از کشور متواری شده اند. همچنین جسد مقتول توسط ماموران پلیس در یکی از روستاهای دماوند پیدا شد.

شناسایی جسد سوخته مقتول در پزشکی قانونی

پس از تحویل جسد متوفی به دستور مقام قضائی به پزشکی قانونی، خانواده متوفی به آنجا رفتند و جسد سوخته پسر خود را از وسایلی که همراه وی بود شناسایی کردند.

رسیدگی به این پرونده از سوی کارشناسان پزشکی قانونی اداره دهم آغاز شده و دستگیری عاملان این جنایت در دستور کار تیم جنایی قرار گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید