قتل مادر به خاطر مالیات ارثی!

متهم با شکایت برادرش مبنی بر اینکه قصد کشتن مادرش را نداشته است، دستگیر شد.

پلیس تهران از کشته شدن یک زن سالخورده در خانه اش در ۱۵ دی ماه سال جاری با خبر شد و شواهد اولیه نشان می دهد که پوران زنی ۸۰ ساله در درگیری با پسرش هوشنگ کشته شده است. با دستور قضایی جسد به پزشکی قانونی فرستاده شد و تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

برادر من یک قاتل است

برادر هوشنگ که در محل حضور داشت، تحت تعقیب ماموران قرار دارد. از برادرش شکایت کرد و گفت: برادرم معتاد بود و با مادرم زندگی می کرد. هوشنگ پس از فوت پدرم با مادرم اختلاف مالی داشت و بارها با او درگیر بوده است. روز حادثه متوجه شدم درگیری آنها بالا گرفته و او مادرم را وحشیانه مورد ضرب و شتم قرار داده است. با شنیدن این درگیری بلافاصله به خانه مادرم رفتم اما کار تمام شد و هوشنگ از خانه فرار کرد. او قاتل مادرم است و من از او شکایت دارم.

قتل تحت تأثیر مواد مخدر

هوشنگ به این ترتیب تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد. او گفت: پدرم راننده تاکسی بود. مادرم بعد از فوت او تاکسی به برادرم داد و او با او کار کرد اما من بیکار بودم. این تنها مشکل بین ما نبود. مادرم برادرم را بیشتر از من دوست داشت و با ما خیلی فرق داشت. این باعث عصبانیت من شد چند بار با مادرم صحبت کردم اما او گفت اشتباه می کنم. مادرم از عذرخواهی من به عنوان عذرخواهی استفاده کرد.

  طرح رتبه بندی معلمان نهایی شده است

متهم ادامه داد: سال ها معتاد بودم به همین دلیل درآمد کافی نداشتم. از مادرم خواستم که برای کار به من دستمزد بدهد. اما مادرم قبول نکرد و گفت تمام درآمدت را خرج مواد می کنی. پس بهتر است با برادرتان تاکسی بگیرید. خلاصه بارها در این مورد بحث کردیم تا اینکه روز حادثه دوباره بحث تاکسی مطرح شد و مادرم گفت تصمیمش را گرفته و صلاح است برادرم با تاکسی کار کند. با شنیدن این حرف، کنترل اعصابم را از دست دادم و مادرم را کتک زدم. بعد هلش دادم که ناگهان روی زمین افتاد. وقتی آمدم متوجه رفتارم نشدم، رفتم پیش مادرم و چند بار به او زنگ زدم، اما جوابی نشنیدم. از ترس با اورژانس تماس گرفتم اما با رسیدن اورژانس تلاش آنها بی نتیجه ماند و مادرم فوت کرد.

به گفته متهم، وی پس از بازسازی صحنه جنایت روانه زندان شد و با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. لذا متهم در جریان رسیدگی در شعبه دهم با تعیین شعبه از خود دفاع خواهد کرد. این در حالی است که برادر متهم برای وی تقاضای قصاص کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید