قتل در خیابان کسرداش تهران

23 آذر 1377 ساکنان محله قصرالدشت تهران، پیرمردی همسایه را دیدند که با سر خون آلود از خانه خارج شد و به کمک او آمد.

پیرمرد که نمی توانست حرف بزند به سختی مرا به خانه دخترم که آن هم نزدیک بود برد اما ناگهان زمین خورد و همسایه ها با پلیس و آمبولانس تماس گرفتند.

در این بین زن پیرمرد و همسایه به هم رسیدند و پیرمرد گفت همین دو نفر این بلا را برای من آورده اند. سپس با حرکت دادن عصایش سعی کرد آن دو را دور کند.

ساعتی بعد مرد سالخورده در بیمارستان جان باخت و همسر و همسایه اش به عنوان مظنون این پرونده دستگیر و در بازجویی به قتل اعتراف کردند.

قتل در خیابان کسرداش تهران

مهین همسر مقتول در اولین اعتراف خود گفت: شوهرم بداخلاق بود و نمی خواست به من پول بدهد. من همسر دوم او بودم و اخیراً متوجه شدم که او تمام دارایی خود را به نام فرزندانش می دهد، بنابراین با کمک یکی از همسایه ها. ما برای کشتن او نقشه کشیدیم.»

مختاب، همسایه ای که به قتل اعتراف کرده است، می گوید: «من مستأجر خانه پیرمرد بودم، او مردی معذرت خواهی و سخت گیری بود و در زمان عقب افتادن اجاره بها با ما سخت گیری می کرد. ما حاضر شدیم او را بکشیم و شب حادثه مهین لایی در خانه را باز گذاشت و من وارد خانه شدم و با چاقو به پیرمرد صاحبخانه حمله کردم و او را با ضربات کاری زدم.

پس از اعتراف متهمان به قتل، پرونده به شعبه دوم بازپرسی دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و متهمان صبح دیروز راهی دادگاه شدند.

  سقف افزایش اجاره بها به زودی تعیین می شود

قتل پیرمرد تهرانی توسط زن و همسر مستاجر

در ابتدای جلسه دادسرا کیفرخواست صادره از سوی دادگاه کیفری را قرائت کرد و سپس مختاب به عنوان متهم ردیف اول در صحنه حاضر شد و از اتهام قتل عمد مطلع شد. من موافق نیستم، مهین بعد از کشتن شوهرش به من گفت که مسئولیت قتل را بر عهده بگیرم.

سپس مهین به عنوان متهم ردیف دوم حاضر شد و در پاسخ به اتهام قتل عمد معاون گفت: اتهامم را قبول دارم شب حادثه مختاب وارد خانه ما شد و شوهرم را زد و سپس لباس خونی ام را پوشیدم. و با مختاب با حال خوب و دو قلاده سگ مختابی از خانه بیرون رفتیم تا وانمود کنیم که در هنگام حادثه در خانه نیستیم.

بر اساس این گزارش، قضات دادگاه پس از شنیدن دفاعیات متهمان و وکلای آنها برای رأی گیری شتافتند.

دیدگاهتان را بنویسید