فینال جام حذفی، فیزیکی و جذاب خواهد بود

561526 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، محسن بیاتی نیا فوتبالیست سابق درباره فینال جام حذفی گفت: جام حذفی از روز اولی که ساخته شد به جام حذفی معروف شد. این عبارت همیشه برای توصیف این جام استفاده می شد و حالا دو تیم کمتر مورد انتظار به فینال رسیده اند. وجود آلومینیوم و منسوجات البته به نظر من چیز بسیار خوبی است. جام حذفی نیاز به استراتژی خاصی دارد و هر دو تیم با استفاده از تاکتیک و برنامه ریزی به فینال رسیدند.

بیشتر بخوانید:

وی درباره شناخت خود از مربیان دو تیم بیان کرد: ساکت الهامی دستیار فیروز کریمی بود و زمانی که در صباباتری بازی می کردم مربی من بود. من کمی در مورد او می دانم. در مورد پیش بینی مسابقه هم باید بگویم که در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. دو تیم پیش از این در مسابقات قهرمانی سطح پایین حضور داشته اند و در دیدارهای امسال نیز به مصاف یکدیگر رفته اند. هر دو تیم فوتبال جالبی را به نمایش می گذارند و عموما بازی های فیزیکی انجام می دهند. در جام حذفی، تیم ها همیشه اولویت را به گل نزدن اول می دهند. بنابراین، آنها به حفاظت خودکار تبدیل می شوند. با این حال، برخی از تیم ها بی امان و توهین آمیز کار می کنند. شاید بتوان گفت این بازی زمان اضافی هم می گیرد.

کارشناس فوتبال ملی درباره قهرمانی در جام توسط الهامی یا رحمتی گفت: اگر هر دو مربی جام را ببرند به این معناست که شایسته آن هستند. باید به رحمتی برای کسب جام اول شادی کرد و به الهامی برای کسب دومین جام شادی کرد. من شخصا برای همه کسانی که جام را بردند خوشحال خواهم شد.

  ایجاد 29 انجمن علمی دانشجویی در نظر گرفته شده است

بیاتی نیا درباره حذف آبی و قرمزها و بی انگیزگی گفت: نمی توان گفت انگیزه نداشت. هم استقلال و هم پرسپولیس تمام تلاش خود را کردند و حریف را دست کم نگرفتند. این فوتبال است و او یکی برد و یکی را باخت. هر دو تیم جدی بودند و به کسب جام فکر می کردند و هیچ مربی ای نیست که جام را نخواهد.

وی درباره هفته های پایانی لیگ و شرایط تیم ها در آن بازی ها گفت: همانطور که گفتم پیش بینی کار درستی نیست. به تجربه می گویم اگر شرایط به همین منوال پیش برود، نتیجه خاصی حاصل نمی شود و رتبه تغییری نمی کند. ممکن است شاهد تغییر در وسط جدول باشیم یا فاصله های بالای جدول کاهش یابد، اما اگر اتفاق خاصی نیفتد، رده بندی به همین صورت خواهد بود. روندی که مشاهده کردم به من ثابت کرد که تغییر چندانی در رتبه بندی نخواهیم داشت.

مهاجم سابق آبی های تهرانی درباره پدیده ها و ستاره های لیگ گفت: نمی توان گفت هر سال باید شاهد یک پدیده یا یک ستاره باشیم. دوست ندارم اسم بیاورم، اما اگر بخواهم فردی را تحسین کنم که با وجود جوانی توانسته خودش را نشان دهد، می توانم امیرحسین حسین زاده را انتخاب کنم. من در سایپا مربی او بودم و توانایی های او را می دانم. در آن زمان نمی توانم در مورد ویژگی های آن صحبت کنم، زیرا در آن زمان بر اساس خواسته هایم آن را با توانایی های خاصی می دیدم و حالا شاید مربیان و کادر فنی استقلال طبق برنامه آن را بخواهند، اما اگر باید یک پدیده محسوب می شود و برای انتخاب چهره لیگ نظر من امیرحسین حسین زاده است.

  قیمت خودرو جمعه 27 آبان

منبع: برنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید