فیروز کریمی، سه بازی، یک امتیاز!

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که 6 هفته ابتدایی خود را با “رضا پرکاس” آغاز کرد و نتایج ضعیفی کسب کرد، سرانجام پس از گذشت 6 هفته، مدیریت بازیکنان نفتی به ترتیب به “فیروز کریمی” سرمربی قدیمی فوتبال ایران سپرده شد. تا به یک شاهکار دست یابیم.نفت آبادان را از این وضعیت بسازیم و نجات دهیم.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از همان روزهای ابتدایی و در فصل نقل و انتقالات نشان داد که باید بجنگد تا در رتبه های خوب سقوط نکند زیرا این تیم جدا از اینکه دارایی های خود را از دست داد، بازیکنان مطرحی نیاورد و با دست خالی وارد یک تورنمنت شد. .

کریمی که آمد هیچ کاری نکرد. او در هفته یک از مس رفسنجان یک امتیاز گرفت تا امید را در دل هواداران صنعت نفت روشن کند اما در هفته هشتم مقابل ملوان بندرانزلی که در آن زمان قعرنشین لیگ برتر بودند شکست خورد و جای تیم را گرفت. در پایین

نفت با هدایت کریمی در خانه مقابل سپاهان شکست خورد تا نشان دهد برای تیم شدن باید کاری فراتر از تغییر مربی انجام دهد. کریمی اکنون در سه بازی تنها یک امتیاز و 9 امتیاز ممکن کسب کرده است، البته این مربی به جای تمرکز روی تیمش و حضور در برنامه های تلویزیونی برای سرمربیان تیم ملی، نسخه شفابخش را برعکس کرده و بازیکنی را برای دفاع راست می آورد. تیم ملی در حالی که دفاع راست سناد نفت آبادان به تونلی برای گلزنی حریفان تبدیل شد.

پرکاس از 6 بازی 4 امتیاز یعنی میانگین 1.5 امتیاز در هر بازی کسب کرده است اما کریمی از سه بازی یک امتیاز کسب کرده و تاکنون عملکرد سرمربی اخراجی صنعت نفت پرکاس بهتر از کریمی بوده است.

  پیش بینی 18 میلیارد دلار ارز برای صنعت پتروشیمی در سال جاری

تیم قعرنشین لیگ برتر صنعت نفت آبادان پنجشنبه این هفته به کرمان می رود و به مصاف مس کرمان می رود. تیمی که تنها یک امتیاز بیشتر از نفت و نفت دارد می تواند با پیروزی مقابل آنها از انتهای جدول فرار کند.

دیدگاهتان را بنویسید