فواید یخ صورتی برای انواع پوست

559846 خبر ناگهانی

همه ما پوستی تمیز و درخشان می خواهیم! آلودگی هوا، عدم لایه برداری و آبرسانی مناسب پوست، مسدود شدن منافذ، آفتاب سوختگی و بسیاری موارد دیگر می تواند منجر به از بین رفتن خلوص طبیعی پوست شود.

بیشتر بخوانید:

گلاب باعث افزایش رنگ پوست و درخشندگی و خلوص آن می شود.

مصرف موضعی این ماده دارویی باعث افزایش جریان خون در زیر پوست صورت شده و جلوه زیبایی به آن می بخشد. گلاب به پیشگیری از آکنه و جوش کمک می کند و همچنین نقش مهمی در تسکین درد و تورم زانو دارد.

استفاده از گلاب بر روی پوست صورت، جذب پوست را بهبود می بخشد و این امر باعث بهبود ویژگی های جذب پوست پس از استفاده از کرم های سفت کننده و مرطوب کننده می شود.

استفاده از یخ صورتی در نواحی اطراف چشم، سیاهی این نواحی را از بین می برد و رنگی یکدست و روشن به آن ها می بخشد.

بسیاری از زنان از تورم و خستگی چشم خود ناراضی هستند. استفاده موضعی از یخ صورتی با حرکات دایره ای در نواحی مختلف چشم، به کاهش تورم و پف ایجاد شده در آن کمک کرده و زیبایی طبیعی چشم را نشان خواهد داد.

قبل از آرایش، استفاده از گلاب «رز واتر» ماندگاری آرایش را افزایش می دهد.

ماسک یخ صورتی برای انواع پوست مناسب است و قابلیت حذف منافذ باز، نرم و صاف کردن پوست و درمان جوش و جوش برای اکثر ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت یخ صورتی ایجاد شادابی در پوست و صورت است، اگر پوست خسته ای دارید استفاده از این یخ باعث افزایش طراوت و شادابی پوست و درخشندگی پوست شما می شود.

  آیا قیمت خودرو کاهش می یابد؟

طرز تهیه یخ صورتی

عناصر:

½ فنجان گل رز
½ لیوان روغن فندق

روش آماده سازی:

گلاب و روغن فندق را در ظرفی بریزید و خوب مخلوط کنید سپس آن را در سینی یخ بریزید و در فریزر قرار دهید. برای افزایش اثر خنک کنندگی آن می توانید کمی اسانس نعناع اضافه کنید که قبل از قرار دادن گل رز در فریزر، روغن فندق را به آن اضافه می کند، خاصیت ضد میکروبی و ضد التهابی به آن می دهد و افزودن آب خیار نیز اثر آن را افزایش می دهد. گلاب کدر شدن چشم ها را برطرف می کند.

گلاب را دو بار در روز، یک بار صبح و یک بار قبل از خواب بمالید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید