فعالیت گروه های مختلف دانشگاهی در حوزه امامت و مهدویت / دانش آموزان مدارس به تنهایی در حوزه مهدویت فعالیت می کنند.

555000 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، موسسه فرهنگی هنری امام و مهدویت در روزهای اخیر افتتاح شده است. کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با این اقدام گام مهمی در سال های آینده در راستای ترویج و نشر فرهنگ و معارف امام و مهدویت برخواهند داشت. این اقدام می تواند در تربیت و توانمندسازی دانش آموزان و معلمان حوزه مهدویت و توسعه این فرهنگ موثرتر باشد.

فرصت فعالیت دانشجویی در حوزه امام و مهدویت

سید جواد جعفری، مدیر عامل مؤسسه فرهنگی هنری امامت و مهدویت و دبیرکل این جشنواره نیز دارای مهدویت در دانشگاه آزاد اسلامی است، در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز: دانشجویان و اساتید دانشگاه در این زمینه فعال هستند. در این دوره هنرجویان در زمینه شعر به سه زبان فارسی، عربی و ترکی، نقاشی و خواندن در کریسمس فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه فعالان حوزه امام و مهدویت می توانند در تمام سطوح دانشگاه فعالیت کنند، افزود: می توان در حوزه امام و مهدویت حتی برای دانش آموزان در خود مدارس نیز فعالیت کرد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری امام و مهدویت و دبیرکل جشنواره امام و مهدویت در ادامه روند اجرای اقدامات پژوهشی برای فعالیت بیشتر در حوزه امام و مهدویت بیان کرد: این جشنواره در حوزه فرهنگی و ترویجی فعالیت می کند. . بدون شک هر رویداد فرهنگی مبتنی بر فعالیت، آگاهی و دانش است. فعالان و پژوهشگران عرصه شعر، ادبیات و …. آنها می توانند با استفاده از نتایج اقدامات خود کار کنند.

بخش عمومی جشنواره آماده پذیرایی از همگان در فعالیت های مهدوی است

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری امام و مهدی عج درباره روند فعالیت های علاقمندان در این جشنواره افزود: مردم در صورت تمایل به انجام فعالیت های فرهنگی می توانند در بخش عمومی این جشنواره فعالیت کنند. یعنی افرادی که در دانشگاه آزاد اسلامی نیستند می توانند در حوزه امامت و مهدویت فعالیت کنند و محدودیتی برای افراد وجود ندارد.

  لیگ برتر انگلیس و روزهای حساس مدعیان

جعفری تاکید کرد: این جشنواره در مناسبت های مختلف از جمله سیزدهم رجب، ولادت حضرت علی (ع) و مناسبت های دیگر فعال است و سوم شعبان ولادت امام حسین (ع) در زمینه شخصیت و ابعاد والای آن اقدام می کند. در این من دارم. هر رویداد فرهنگی برای این مناسبت در زمان های مختلف سال برنامه ریزی شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید