فعالیت داوران در کرسی باز بررسی می شود

564787 خبر ناگهانی

علیرضا زارع شهرآبادی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه ایسکانیوز دانشگاه در خصوص فعالیت های فرهنگی در تابستان، گفت: شورای مطبوعات دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان مهلت «قلم 6» تا شهریور ماه. علاوه بر این مراکز، انجمن ها و موسسات دانشجویی نیز پروژه های متنوع و متنوعی را انجام می دهند.

آزاد مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اسلامی افزود: اختتامیه جشنواره رشد و جشنواره هنر و ادبیات شهریورماه امسال برگزار می شود. نشریات دانشگاه آزاد اسلامی برای فعال شدن باید از کمیسیون نظارت بر فعالیت نشریات فعال در واحدها مجوز فعالیت بگیرند و پس از فعالیت بتوانند آثار خود را در سامانه فعالیت سازمان مرکزی بارگذاری کنند. از انتشارات

زارع شهرآبادی تاکید کرد: علاقه مندان می توانند نشریات و آثار خود را در قالب های مختلف از جمله عناوین یا مقالات برتر و یا انتشارات عمومی به عنوان نشریات برتر در سایت سازمان مرکزی بارگذاری کنند تا آثار را از این طریق ارزیابی کنند. لازم به ذکر است در «مقام 6» عناصر متعددی قابل مشاهده است و افراد می توانند در هر بعد از نشریه مورد ارزیابی، آثار برتر را ثبت کنند.

صندلی های آزاد اندیشی تبدیل به یک آسیب شناسی می شود

آزاد، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اسلامی درباره گستره اشغال کرسی های آزاد اندیشی در سال آینده گفت: عوامل اجرایی و همه مسئولان در حال برگزاری هستند. در مرحله ارزیابی و آسیب شناسی کرسی ها هستیم تا در پایان تابستان اطلاعیه جدیدی در خصوص برگزاری کرسی ها با تفکر باز صادر شود.

  قیمت نفت کاهش یافته است

وی ادامه داد: با توجه به تجربه برگزاری کرسی های آزاد اندیشی همراه با کمیت، نسبت به سال گذشته شاهد رشد 100 درصدی در مرحله دوم برگزاری کرسی های آزاد اندیشی هستیم. امسال تلاش می کنیم تعداد شرکت کنندگان را افزایش دهیم.

زارع شهرآبادی با بیان اینکه یکی از اهداف افزایش جمعیت فعال در کرسی های باز است، گفت: بدون شک با افزایش تعداد دانش آموزان به تناسب تعداد سخنرانان مستعد و با اخلاق، ارتقا خواهد یافت. هدف ارتقای کیفیت کرسی‌هاست.» در بخش‌ها باید فعالیت‌های آموزشی و سمینارها را افزایش دهیم و شاهد حضور بیشتر معلمان باشیم. فعالیت داوران نیز بررسی می‌شود.

آزاد مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اسلامی تاکید کرد: کیفیت مطلوب.هدف از این اقدامات تربیت دانش آموزان با قدرت استدلال سالم همراه با اخلاق اسلامی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید