فضای مجازی آزاد و بدون حساب را سریعتر ببندید

به گزارش مستقل آنلاین، آیت الله ساعدی در خطبه نماز جمعه اول مهر 1401 قم که در مصلی قدس قم برگزار شد، گفت: انسان متقی تحت تأثیر دشمنان قرار نمی گیرد، زیرا به برکت از تقوا، به این بینش می رسد که هیچ چیز نزد او محبوب تر از خدا نیست، نه پدر و مادرش.

وی ادامه داد: این روزها عده ای تحت تأثیر شایعات و دروغ های دشمنان اسلام و ایران، با هنجارشکنی و دست اندازی، کینه و کینه توزی خود را نسبت به ارزش های اسلامی از جمله امامزاده، مساجد و قرآن نشان می دهند. در اماکن مقدس و تجاوز به حقوق مردم و اموال عمومی به زنان محجبه دادند و جرأت کردند.

وی افزود: به این مردم هشدار می دهیم که دین در ایران اسلامی زنده است و جوانان این کشور غیرت دینی را از حماسه حسینی آموخته اند. ما به این معدود هنجار شکنان و تحت تأثیر رسانه های غربی اعلام می کنیم که مردم ما از آرمان های اسلامی و ارزش ها و مقدسات دینی با جان و دل حمایت می کنند و هرگز ساکت نخواهند نشست.

امام جمعه قم گفت: جوشش احساسات و عواطف دینی مردم ما به حدی است که برای نظم و امنیت کشور و احترام به پلیس و قانون به میدان نیامده اند.

آیت الله ساعدی با ابراز تأسف از مرگ یک زن در تهران گفت: در شرایط مهم اجتماعی و سیاسی، جمهوری اسلامی، پلیس و نهادهای قضایی نباید متهم به شکنجه و بی کفایتی برای حفظ جان شهروندان شود. عقل و فقط بر اساس شایعات.» و هم ناوا با دشمنان در آتش ناآرامی شرکت کرد و احساسات را برانگیخت و افکار عمومی را برانگیخت.

  در نهایت دیاباته برای دیدار پرسپولیس انتخاب شد

وی بیان کرد: قبل از سفر رئیس جمهور به سازمان ملل به وزیر کشور دستور بررسی و ارائه گزارش داده شد و پس از انتشار فیلم زاویه دروغ دشمن برملا شد و پزشکان نیز اظهار نظر کردند و لازم است سریع پاسخ داده شود. سوالات پیرامون این حادثه شفاف باشید تا حقیقت روشن شود.

آیت الله ساعدی افزود: مسئولان و نخبگان ما باید با جهاد تبیین و روشنگری به صورت مستند و مستدل جامعه و افکار عمومی را در برابر فضاسازی رسانه ای و ناامنی روانی حفظ کنند چرا که مردم خبیث نظام جمهوری اسلامی ایران به میدان آمده اند. میدان

وی یادآور شد: مردم از دستگاه های قضایی، انتظامی و امنیتی انتظار دارند برای حفظ امنیت و نظم عمومی با اخلال گران، اغتشاشگران و تشویش کنندگان افکار عمومی برخورد قاطع کنند.

خطیب جمعه قم تصریح کرد: جلوی کسانی را بگیرند که با هرج و مرج به اموال عمومی و مردم آسیب رسانده اند. چون می دانیم ستون معترضان جدا از ردیف اغتشاشگران است.

وی ادامه داد: فضای مجازی بی تدبیر و بی تدبیری که مایه فساد و اغتشاش است باید مورد توجه عاجل قرار گیرد چرا که آشوبگران ضد انقلاب با سوء استفاده از حادثه اخیر و تحریک احساسات به دنبال هرج و مرج و تخریب اموال عمومی از طریق فضای مجازی هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود:

سفر تاریخی رئیس جمهور به سازمان ملل با وجود فضای مسموم، بسیج منافقین و فشار دشمنان، پیروزی بزرگی در عرصه بین المللی است.

دیدگاهتان را بنویسید