فصل جدید همکاری بانک تجارت و شرکت پاکشوما

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، تفاهم نامه توسعه همکاری بانک تجارت با شرکت پاکشوما در 12 باخمن جهت مشارکت در طرح زوج مهر و تامین مالی خرید کالاهای بادوام برای زوج های جوان منعقد شد.

بانک تجارت در قالب زوج مهر که برای حمایت از تولیدکنندگان ایرانی و کارآفرینان داخلی راه اندازی شده بود، با شرکت پاکشوما تفاهم نامه امضا کرد و فصل جدیدی را با همکاری این شرکت تولیدی آغاز کرد.

این تفاهم نامه به منظور تامین اعتبار مورد نیاز شرکت پاکشوما و ایجاد فرصت فروش اقساطی محصولات این شرکت به منظور رونق کسب و کار و چرخه تولید کالاهای داخلی و ایجاد اشتغال منعقد شد.

بانک تجارت با بهره گیری از توانایی ها و امکانات مالی خود تاکنون همکاری های گسترده ای با فعالان صنایع مختلف از جمله تولیدکنندگان لوازم خانگی، خودروسازان و صنایع پتروشیمی و فولاد داشته است.

در طرح زوجین که بر سهولت در تهیه و تحویل لوازم مورد نیاز برای شروع زندگی مشترک تمرکز دارد، مشتریان می توانند در صورت تمایل به فروشگاه های پاکشوما مراجعه کرده و لوازم بادوام را تا سقف 500 میلیون ریال خریداری کنند و همچنین مشتریانی که از این کالا استفاده می کنند. طرح می توانند از تسهیلات مرابحه تا سقف 300 میلیون ریال بدون وثیقه در شعب استفاده کنند.

این تفاهم نامه به امضای مشاور مدیرعامل بانک تجارت و اسحقی قائم مقام مدیرعامل شرکت پاکشوما رسید.

  کشف پیچ / جسد پشت صحنه چه بود؟

دیدگاهتان را بنویسید