فشار روی استقلال چند برابر پرسپولیس است

562506 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، جواد منافی گفت: پیروزی مقابل پیکان اتفاق مهمی بود و مهم ترین موضوع این بود که پرسپولیس در این دیدار گلی دریافت نکرد و این می تواند روحیه مدافعان و حامد لاک را بالا ببرد. با کم شدن اختلاف امتیاز، 5 بازی اخیر استقلال و پرسپولیس حساس تر شده است.

وی در خصوص پیگیری باشگاه پرسپولیس از حکم گل گهر بازیکن گابنی گفت: پرسپولیسی ها نباید به این موضوع فکر کنند زیرا بعید است 2 امتیاز از استقلال پس بگیرند. پرسپولیس فارغ از شرایط استقلال فقط باید به فکر برد در 5 بازی دیگر باشد و البته این کار آسانی نیست. فشار روی استقلال چند برابر پرسپولیس است و این می تواند به نفع پرسپولیس باشد.

بیشتر بخوانید:

منافی در خصوص ناکامی تیمیروف و انتقادات از این بازیکن گفت: این انتقادات درست است زیرا پرسپولیس در خط حمله دونده نمی خواست بلکه بازیکنی می خواست گل بزند و تمیروف نمی خواست.

سرمربی اسبق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظر شما همکاری باشگاه با یحیی گل محمدی در فصل آینده ادامه خواهد داشت؟ وی خاطرنشان کرد: این موضوعی است که بعد از پایان فصل باید در مورد آن بحث شود. همیشه کسب نتیجه برای هواداران پرسپولیس مهم است و باید دید پرسپولیس در سایر دیدارها چگونه خواهد بود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

  ایران می خواهد از مقامات سلیمانی ما انتقام بگیرد

دیدگاهتان را بنویسید