فریبا: استقلال باید با یک رکورد تاریخی قهرمانی را همراهی کند

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال باید قهرمانی خود را با سابقه تاریخی داشته باشد و لیگ را بدون باخت به پایان برساند.

بهتاش فریبا درباره قهرمانی استقلال در لیگ برتر گفت: این قهرمانی را به هواداران، کادر فنی و مدیریت باشگاه تبریک می گویم. خیلی امیدوارم این قهرمانی با یک رکورد تاریخی یعنی بدون باخت برگزار شود. استقلال رکوردی ثبت کرد که در تاریخ ماندگار خواهد شد.

وی ادامه داد: شاید در سه بازی باقی مانده پس از پیروزی کمی انگیزه برای بازیکنان کم شود اما اینکه تیم می خواهد بدون باخت قهرمان شود می تواند انگیزه بازیکنان را ایجاد کند. حتی خود مجیدی هم گفته بود که تمام امتیاز بازی‌های دیگر را می‌خواهد.»

پیشکسوت استقلال درباره پیروزی استقلال مقابل فولاد گفت: بازی سختی بود، تیم های جواد نکونام زیاد می دوند و خیلی خوب پرس می کنند و فضاها را می بندند. تیم استقلال همانطور که از بالا با پرس انجام می دهد، فکر می کنم این مسابقه در مطبوعات پرس بود، اما چون بچه های ما مهارت های فردی دارند، می توانند دوست مستقیم خود را بگیرند و خوب هم انجام دادند.

وی ادامه داد: در این دیدار دو گل زیبا به ثمر رساندیم. گل اول یک کار ترکیبی بود که خیلی روی آن کار می شود. در مورد گل دوم نیز مهدی پور توپ را 40 متری حرکت داد و موج دوم حمله به خوبی به محوطه جریمه رسید و صابر حردانی با یک گل زیبا 2-0 استقلال را پیش انداخت. خیلی خوب کار کرد برای بدنسازی تیم خیلی خوب کار کرد و با اینکه در پایان فصل هستیم، بچه ها با تمام وجود بازی می کنند.

  افراد در چه ماهی به دنیا می آیند که از خود انتقاد کنند؟

پیشکسوت استقلال با بیان اینکه استقلال تیم جوانی دارد، خاطرنشان کرد: وقتی سرمربی تیم جوانی باشد، همگام با زمانه است و جسارت بیشتری دارد. از طرفی چون جوان است به کوچکترها فضای بیشتری می دهد. البته نباید از تجربه بزرگان غافل شد که در کنار هم یک تیم ایده آل را تشکیل دادند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید تیم باید تقویت شود یا همین افراد برای فصل آینده بازداشت شوند، گفت: اگر قرار است در آسیا حضور داشته باشیم باید تیم را تقویت کنیم تا بتوانیم با آرامش بیشتری به مصاف حریفان برویم. “

دیدگاهتان را بنویسید