فروپاشی رژیم صهیونیستی راهی بی بازگشت است

567819 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، زیاد نخله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با حضور در ستاد فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه دیدار و گفتگو کرد.

سردار سرلشکر حسین سلامی در این دیدار حلول ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را تسلیت گفت. ماه جهاد و شهادت است»، وی آزادی فلسطین برای ملت ایران را فراتر از یک آرزو و یک راهبرد مشخص دانست و اظهار داشت: آزادی فلسطین زمانی که یک آرزو باشد، تنها در آرزو می ماند و نیست. علیرغم اینکه بر اساس منویات امام خمینی (ره) و تأکیدات امام خامنه ای (مدظله العالی) هدف و راهبرد آزادسازی قدس شریف و بازگرداندن گمشده ها و اشغال شدگان است. اراضی فلسطین به صاحبان اصلی آنها.

وی افزود: مسیر توسعه در فلسطین اشغالی و افول قدرت صهیونیستی که به سمت زوال و فروپاشی پیش می رود، مسیری بی بازگشت و نزدیک به الطاف الهی برای آزادی قدس شریف است.

سرلشکر سلامی با اشاره به تقویت توانمندی های مقاومت فلسطین خاطرنشان کرد: قدرت امروز مقاومت فلسطین نسبت به گذشته تکامل یافته است و با ظرفیت بالقوه و بالفعل خود نشان می دهد که توانایی جنگ های بزرگ را پیدا کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اعتراف و اعتراف مقامات متعصب صهیونیستی مانند باراک، نتانیاهو و بنت مبنی بر ناتوانی این رژیم و صحبت از فروپاشی قریب الوقوع آن که با تایید آن نیز همراه است. کارشناسان بین‌المللی، ناشی از حقایق مسلم جایگاه در صحنه مبارزه مقاومت اسلامی فلسطین با اشغالگران قدس است. شریف تأمل کرد و گفت: اسرائیل به دلیل ناامیدی ناشی از ناتوانی آمریکا در حمایت از برخی کشورهای عربی برای تقویت خود به تدریج به سمت برخی کشورهای عربی حرکت می کند، هرچند این راهبرد نجات آنها نیست و ضعف های ذاتی رژیم تحقق آنها را غیرممکن می کند. رویاها را می بیند. آنچه را که تلف می شود به آنها نمی دهد.

  مدافع فولاد شاگرد گالنویی شد

وی ادغام جمعیت و قدرت نظامی اسرائیل را نقطه ضعف ذاتی صهیونیست ها توصیف و بیان کرد: با قدرت گرفتن فلسطین و آشکارتر شدن آن قدرت، ضعف و ناتوانی صهیونیست ها آشکارتر می شود و کار برای آنها دشوارتر می شود. به کار خود ادامه دهید

فرمانده کل سپاه افزود: ضعف های فزاینده ذاتی رژیم صهیونیستی آنها را در مسیر نابودی و تضعیف روانی قرار داده است به طوری که چشم انداز تیره و وحشتناکی را پیش روی خود می بینند. آنها

سرلشکر سلامی تقویت مقاومت را پیوند زنجیر ضعف روانی صهیونیست ها با مهاجرت معکوس دانست و گفت: برخی شواهد نشان می دهد که صهیونیست ها از درون در حال فروپاشی هستند و برای فروپاشی اسرائیل شاید مقاومت فلسطین حتی نیازی نداشته باشد. یک جنگ.”

فرمانده کل سپاه وحدت و وحدت گروه‌های فلسطینی آن را واقعیتی باشکوه و ایجاد نشاط، رشد و اقتدار برای مقاومت اسلامی فلسطین دانست و تصریح کرد: امروز همه توانمندی‌های جهادی ضدصهیونیستی در یک خط قرار دارد. برای آزادی مقدسات و احقاق حقوق خود تلاش می کنند. آنها مردم فلسطین هستند و ما تا آخر با شما هستیم و بگذارید فلسطین و فلسطینی ها بدانند که تنها نیستند.

وی آزادی بیت المقدس و پیروزی ملت فلسطین را آرمان و راهبرد ائمه اطهار انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران دانست و بر تداوم و توسعه حمایت های جمهوری اسلامی از مقاومت قهرمانانه و مقتدرانه تاکید کرد. فلسطین تاکید کرد: امروز از آن زمان فلسطینی تر شده ایم و به لطف خداوند به این راه ادامه می دهیم.

  مرگ یک زن جوان در یک مهمانی عصر با مشروبات الکلی

سرلشکر سلامی با محکومیت اقدامات تجاوزکارانه و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی روز گذشته در غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها نفر به ویژه کودکان مظلوم و بی گناه شد، گفت: بدون شک پاسخ سریع اسلام گرایان فلسطینی است. مقاومت در برابر این جنایت نشان می دهد که فصل جدید قدرت یابی در راه است.» مقاومت برقرار شده و صهیونیست ها بهای سنگین دیگری را برای جنایت اخیر خواهند پرداخت.

وی در خاتمه نسبت به تسریع روندها و فرآیندهای پیروزی فلسطین قهرمان بر مهاجمان سرزمین مقدس ابراز امیدواری کرد. دستیابی به قدرت نظامی موثر برای برهم زدن موازنه خطر، ضامن موفقیت انتفاضه فلسطین و مقاومت اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی است و تاکید کرد: با همدلی و رفاقت مردم همچنان می توان قوی تر شد و پیروز انسانی و معنوی شد. و برتری نظامی بر صهیونیست ها.

در این دیدار زیاد نهاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز از مواضع و رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و انتفاضه مردم فلسطین قدردانی کرد و گفت: موضع گیری جمهوری ایران و رویارویی گسترده با آمریکا و رژیم صهیونیستی باعث خوشحالی مردم فلسطین و تقویت روحیه مبارزان و مجاهدان فلسطینی شد.

وی افزود: مقاومت اسلامی در عرصه قدرت نظامی پیشرفت های بسیار خوب و موثری داشته است و این روند متوقف نخواهد شد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی حمایت جبهه مقاومت به ویژه جمهوری اسلامی ایران از مبارزه ملت فلسطین با صهیونیست ها را قاطع و روحیه بخش دانست و خاطرنشان کرد: در مسیر ضدیت با مشکلات فراوانی پشت سر گذاشته ایم. -مبارزه صهیونیستی و حضور حامیان ملت فلسطین به ویژه شما نزد ما باعث تقویت روحیه و توانمندی مردم فلسطین می شود.

  آموزش آشپزی/ طرز تهیه سس فلفل قرمز خانگی خوشمزه

وی تاکید کرد: ما به مقاومت ادامه خواهیم داد و با همکاری سایر گروه های مقاومت فلسطینی در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم و می توانیم در برابر هرگونه تجاوز رژیم صهیونیستی مقابله به مثل کرده و به موقع به آن پاسخ دهیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید