فروش ویژه شب یلدا 1401 اعلام شد

به گزارش مستقل آنلاین؛ رئیس اتاق اصناف ایران گفت: فروش فوق العاده اصناف ویژه در شب یلدا از پنجم آذر لغایت 14 دی ماه 1401 برگزار می شود.

به گزارش اتاق اصناف ایران، قاسم نوده فراهانی در نشست شبانه تحویل کالا در یلدا با بیان اینکه فروش فوق العاده معاملات ویژه از پنجم آذر لغایت 14 دی ماه 1401 برگزار می شود، گفت: انواع میوه و تره بار، گل و گیاه برگزار می شود. .

وی افزود: در سال های قبل از مقابله و مبارزه با شیوع کرونا، برنامه ریزی هایی برای تحویل مستقیم کالاهای مربوط به بازار شب یلدا در سطح بازار انجام شد. امسال با پشت سر گذاشتن اپیدمی کرونا و با همکاری اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف سراسر کشور، فروش اضطراری در سطح وسیع تری برگزار می شود.

نوده فراهانی بر احترام به مشتریان تاکید کرد و گفت: از واحدهای صنفی و اتحادیه ها می خواهیم در صورت شکایت با مصرف کنندگان برخورد خوبی داشته باشند تا بتوانیم الگویی برای سایر سازمان ها در ارتباط با مردم باشیم.

رئیس اتاق اصناف ایران همچنین گفت: گزارش های دریافتی از اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف در مراکز استان ها نشان می دهد که در شب یلدا کمبود کالاهای مصرفی نداریم. آنچه مهم است، برنامه ریزی برای استقبال اتحادیه های صنفی برای مشارکت در این طرح و آگاهی مصرف کنندگان از اجرای آن است. این طرح باید به گونه ای اجرا شود که رضایت مردم را جلب کند.

وی بیان کرد: در صورت موفقیت در اجرای طرح فروش فوق العاده، می توانیم از این قالب در موارد مختلف استفاده کنیم و دیگر شاهد برگزاری نمایشگاه های خاص نخواهیم بود.

  ما نمی توانیم با قطعیت درباره دستیابی به توافق صحبت کنیم

دیدگاهتان را بنویسید