فروش فوری بهمن موتور در آذر 1401 از اول آذر با تحویل فیدلیتی 5 نفره فیدلیتی 7 نفره دیگنیتی پرایم کرامت و احترام + جدول و شرایط

به گزارش مستقل آنلاین؛ بهمن موتور از پیش ثبت نام طرح فروش نقدی و تحویل فوری محصولات خود از 10 آذر 1401 خبر داده است.

Fidelity Prime Type 1 (5 صندلی)، Fidelity Prime Type 2 (7 صندلی)، Dignity Prime، Dignity Prestige، Respect از طریق این طرح به فروش می رسد.

داوطلبان این طرح می توانند از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 01/09/1401 لغایت پایان روز جمعه 1301/09/04 و صرفاً از طریق درگاه جامع ایرانیکار اقدام نمایند. اگر تقاضا بیش از عرضه باشد، خودروها با قرعه کشی تخصیص می یابند.

این طرح بر اساس ابلاغ بند و تبصره هفت قانون بودجه سال 1401 انجام می شود و بر اساس مفاد این بخشنامه شرایط اعلام شده از سوی وزارت حریم خصوصی برای متقاضیان ثبت نام در این روش فروش اعمال می شود.

متقاضیان فقط می توانند در یک نوبت و فقط در یک خودرو پیش ثبت نام کنند که هر کد ملی تنها به یک خودرو اختصاص داده شده و امکان ثبت نام همزمان با سایر خودروسازان وجود ندارد. همچنین با این روش ثبت نام، حق انتقال حقوق قراردادی و خودرو به سایر افراد به هر شکلی از برگزیدگان سلب می شود. اعتبارسنجی محتوای ثبت شده و پستی توسط مراجع ذیصلاح انجام خواهد شد.

داوطلبان محترم لازم است قبل از ثبت نام ضوابط مندرج در سایت بهمن موتور را به دقت مطالعه نمایند. همچنین برای اطلاع از مشخصات فنی و سایر ویژگی های خودرو و نمایندگی های مجاز به سایت بهمن موتور مراجعه نمایید.

طرح فروش فوری بهمن موتور آذر

  قیمت گوشت قرمز چهارشنبه 2 شهریور 1401

دیدگاهتان را بنویسید