فروش خودروهای ایران خودرو، سایپا و بهمن موتور، بدون قرعه کشی!

به گزارش مستقل آنلاین؛ سایپا، ایران خودرو و بهمن موتور در حال حاضر برخی از محصولات خود را بدون قرعه کشی به فروش می رسانند.

در همین راستا اخیراً سایپا اعلام کرد که تولید این شرکت به حدی رسیده است که دیگر مشمول قرعه کشی نمی شوند. بنابراین ثبت نام و پرداخت کافی است تا مشتریان بتوانند خودروی مورد نظر خود را در سبد محصولات این شرکت دریافت کنند. ایران خودرو و بهمن موتور سپس اعلام کردند که برخی از محصولات خود را بدون قرعه کشی به فروش خواهند رساند.

نگاهی به سامانه فروش سایپا نشان می دهد خودروهایی مانند سایپا 151 (وانت پراید)، شاهین، وانت پادرا، نیسان وانت تک بنزین آبی، ساینا اس، کوئیک چرخ فولادی، کوئیک اس، کویک دو رنگ، کویک دو رنگ خریداری کرده اند. تون اتوماتیک

البته سایپا 151 (پراید وانت)، شاهین و کوئیک رینگ دار استیل در رنگ های نارنجی برای فروش فوری و پیش فروش، وانت پادرا، نیسان آبی تک و وانت دوگانه سوز فروش فوری و ساینا اس، کوئیک اس، کوئیک موجود است. دو رنگ و سریع دو رنگ اتوماتیک برای پیش فروش موجود است.

اما برخی از خریداران با انتقاد از طرح جدید سایپا مدعی شدند این شرکت هنوز خودروهای قبلی فروخته شده در قرعه کشی را تحویل نداده است.

خودروهای بدون قرعه کشی ایران خودرو

پس از سایپا، اکنون ایران خودرو اعلام کرده است که مدل های S5 و S7 هایما را به قید قرعه از چرخه فروش حذف کرده است. این شرکت هایما S5 و S7 را از طریق بورس کالا به فروش می رساند. اما تاکنون خبری از تحویل بدون قرعه کشی محصولات محبوب ایران خودرو نیست.

  گزارش زنده / نفت مسجد سلیمان 0 - پرسپولیس 1

وسایل نقلیه موتوری 6 بهمن

بالاخره بعد از خودروسازان دولتی نوبت به خودروسازان خصوصی رسید. در همین راستا شرکت بهمن موتور اعلام کرد که مجوز فروش محصولات خود را در بورس کالا دریافت کرده است. بنابراین این شرکت باید از 5 مرداد ماه سال جاری از طریق بورس کالا فیدلیتی پرایم تیپ 1 (پنج نفره)، فیدلیتی پرایم تیپ 2 (هفت نفره) و دیگنیتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

تا پیش از این متقاضیان برای خرید این سه محصول بهمن موتور باید به سامانه یکپارچه توزیع خودرو مراجعه می کردند اما اکنون خرید این سه خودروی مونتاژی چینی از طریق بورس کالا فراهم می شود.

در خصوص قیمت پایه در نظر گرفته شده برای این سه محصول، بهمن موتور اعلام کرد که برای فیدلیتی تیپ 1 پنج نفره 758 میلیون و 500 هزار تومان پیش بینی می شود که فیدلیتی تیپ 2 هفت نفره با قیمت 772 میلیون تومان قابل خریداری است. دیگنیتی نیز با قیمت 821500000 تومان قابل خرید خواهد بود.

در هر دوره یک ماهه محصولات 3 تک کابین، دو کابین و وانت کاپرا بدون قرعه کشی قابل خریداری است.

دیدگاهتان را بنویسید