فرمانده کل سپاه دستور داد از هیچ سلاحی علیه شورشیان استفاده نشود

سردار حسن حسن زاده روز شنبه در نشست جمعی از مستمری بگیران این نهاد اظهار داشت: به دلیل عملیات شدید روحی و روانی دشمنان نتوانستیم واقعیت انقلاب اسلامی را در ذهن جوانان روشن کنیم، به همین دلیل وجود دارد. ذهنیت درست و واقعی ایران اسلامی و برتری کشور ما در ذهن جوانان نیست. در حالی که دشمن از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی خود را با انقلاب اسلامی آغاز کرده است.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران افزود: برخلاف برخی از مسئولان که نه در اوایل انقلاب و نه حتی الان متوجه دستاوردهای انقلاب نبودند، دشمن در 6 ماهه اول پیروزی انقلاب متوجه شد. که با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تمام منافع غرب به سمت ایران خواهد رفت، این خطرناک خواهد بود، بنابراین دشمنی دشمنان با انقلاب اسلامی کاملاً طبیعی است.

سردار حسن زاده با اشاره به اینکه در استراق سمع جبهه ضد نظام می شنویم که تصورشان از ساختار متزلزل نظام غلط است، تصریح کرد: برخی از سلبریتی ها جایی در نظام ندارند؛ برخی از سلبریتی ها جایی در نظام ندارند. چرا که هر چه به دست آوردند به خاطر فعالیتشان در این نظام اسلامی بود و البته نمی دانند که اگر مردم بخواهند به زودی از جایگاه خود برکنار می شوند.

وی با اشاره به اینکه بسیج 380 گردان آماده در تهران دارد، افزود: هواداران یاغی پیش بینی می کردند که وقتی فریاد اعتراض بلند شد، نظام نتواند آن را مهار کند و حتی در صورت موفقیت، خسارات را 2000 تا برآورد کردند. 3000 مرد و برایشان فرقی نمی کرد که فرد کشته شده پلیس باشد، بسیج باشد، سپاه باشد، مردم باشد یا حتی خود شورشیان. زیرا آنها فقط به دنبال افزایش مرگ و میر بودند، اما پیش بینی ها اشتباه بود. چون مردم به شورشیان نپیوستند که نشان از قدرت نرم نظام دارد.

  قیمت سکه، طلا و دلار شنبه 18 دی 93 می باشد

فرمانده حضرت محمد رسول الله (ص) گفت: ژنرال سلامی فرمانده کل ارتش دستور داد که برای مقابله با شورشیان از هیچ سلاحی استفاده نشود و این اتفاق افتاد. چون در یک شب 185 مجروح علیه این شورشیان گرفتیم و 45 دقیقه در میدان الغدیر با شورشیان جنگیدیم. لذا با خویشتنداری و حوصله ای که بسیج و فرجه در مقابله با آنان به خرج دادند، این ترفند آنان نتیجه نداد.

سردار حسن زاده گفت: امروز گاهی در بین خانواده ها احساس ناامنی به وجود می آید. چون در فضای مجازی به گونه ای انجام شد که این احساس به وجود آمد و همچنین در این فضای مجازی باعث شد که شورشیان زیاد باشد. اما بدانید که بر اساس اطلاعات تمامی نیروهای انتظامی و اطلاعاتی، تعداد افراد درگیر در اغتشاشات حداکثر 25 نفر است. البته باید بین کسانی که به اصطلاح «جوگیر» هستند و عوامل اصلی اغتشاش، تفاوت قائل شد. ما همچنین در این شورش اخیر پیروز شدیم و بر این شورش جهانی غلبه کردیم، اما ثبات آن زمان می برد.

وی با تاکید بر اینکه اگر عوامل مرتبط با سپاه در تهران به خیابان ها بیایند، برای همه معاندین فاتحه خوانده می شود، خاطرنشان کرد: امروز بسیجیان در مقابل این قیام پیروز شدند و برای این پیروزی 850 مجروح و سه شهید تقدیم انقلاب کردند. اما در این برخورد بسیاری از همان مسئولانی که پس از درگذشت این بانو ابراز تاسف کردند و خواستار پیگیری این حادثه شدند، در مقابل خسارات وارده به بسیج و شهدایی که دادند، پشیمان نشدند، اظهار نکردند. تسلیت و دستور پیگیری نداد./ ایرنا

  کی روش اگر رئیس تاج شود برمی گردد

دیدگاهتان را بنویسید