فرصتی برای جذب سربازان نخبه در ارتش

540578 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، امیر دریادار حبیبلا سیاری در مراسم افتتاحیه هشتمین نبرد مقدماتی نخبگان خدمات کشوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران برنامه ویژه ای برای نخبگان خدمات کشوری در نظر گرفته است.

ادامه مطلب

وی افزود: دوره های آموزشی قبلاً هشت هفته بود که پس از بازنگری در آیین نامه آموزشی به سه هفته کاهش یافت و موارد مهم و ضروری تری در دستور کار قرار گرفت.

امیر دریادار سیاری ادامه داد: نخبگان خدمات کشوری در این مدت با نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی و با تسلیحات، تجهیزات و جنگ انفرادی آشنا شده و با توانمندی های ارتش جمهوری اسلامی ایران آشنا خواهند شد. جمهوری. جمهوری اسلامی ایران.

وی افزود: استعدادهای برتر در این دوره ها به برنامه ها و پروژه های تحقیقاتی معرفی می شوند و در داخل نیروها نیز پروژه های تحقیقاتی به این نزدیکان سپرده می شود تا حاصل تلاش نخبگان برای کمک به ارتقای سطح نیروهای مسلح باشد. نیروها.”

امیر دریادار سیاری گفت: نخبگان وظیفه در کنار بستگان جهادگران نه تنها در زمینه نیازهای نظامی، بلکه برای رفع نیازهای نیروهای مسلح در عرصه جنگ های جدید و نبردهای آینده مشغول تحقیق هستند. و مهمترین فعالیت آنها بهبود فناوری است.»

وی در پایان خاطرنشان کرد: بستر کار برای جذب و جذب نخبگان ملی در ارتش و نیروهای مسلح طراحی شده است و هر یک از این اقوام در صورت تمایل می توانند در نیروهای مسلح فعالیت کنند. مانند دوره های قبل، استعدادهای نخبه و درخشان به خدمت سربازی درآمدند و اکنون در بخش های تحقیقاتی مشغول به کار هستند.

  دلیل افزایش قیمت سیمان چیست؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید