فردا آخرین مهلت شرکت در طرح بخشودگی صندوق خیریه دانشجویی است

554055 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، بر اساس اطلاعیه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، مهلت شرکت در طرح حمایت از دانشجویان و فارغ التحصیلان عید سعید فطر به درخواست بسیاری از دانشجویان برای دومین بار تمدید شد. و فارغ التحصیلان. در روز شنبه 31 مارس.

دانشجویان و فارغ التحصیلان می توانند با مراجعه به پورتال رفاه دانشجویی معوقات خود را پرداخت کنند. دانشجویان و فارغ التحصیلانی که از تسهیلات و وام های صندوق رفاه دانشجویان بهره مند شده و حق بیمه معوق را داشته اند می توانند با شرایط زیر از طرح عیدی تا عید بهره مند شوند:

به خصوص برای فارغ التحصیلان

این مزایا شامل بازپرداخت کل بدهی و استفاده از بخشودگی صددرصد خسارت، پرداخت بدهی معوق و استفاده از بخشودگی 50 درصدی خسارت و بازپرداخت مابقی بدهی تا سررسید با پرداخت بدهی معوق است.

مخصوصا برای دانش آموزان

دانشجویانی که به دلیل عدم تعیین به موقع وضعیت بدهی طبق ضوابط صندوق، کل بدهی آنها به بدهی تبدیل شده است، در هنگام واریز تعهدات پولی (10% سپرده مسکن و خوابگاه)، می توانند باقی مانده بدهی را به عنوان بدهی نصب کنند. از امروز

بخشودگی صددرصد کارمزد یکبار پرداخت کلیه وام در پایان مدت وام و تعیین وضعیت بدهی قبل از پایان مهلت 9 ماهه.

شرکت کنندگان در این طرح باید درخواست یا مشکل خود را از طریق سایت فاند تب وارد کنند، با مسئولان و کارشناسان طرح بخشودگی عید تا عید تماس گرفته و با حفظ کد رهگیری حاصل، نتیجه درخواست خود را رصد کنند.

انتهای پیام/

  نکاتی که از کووید 19 آموختیم!

دیدگاهتان را بنویسید